top fight logo export web
dca57b66f3b292608c350b9c2150b2b2f98e0988

Jiří Procházka se přeci jenom dočkal, v Rizinu si to rozdá o pás polotěžké váhy

Japonská organizace Rizin konečně vyslyšela volání českého bijce Jiřího „Denisy“ Procházky a umožnila mu bojovat o vůbec historicky první pás polotěžké váhy pod svou značkou. Za soupeře mu byl zvolen Muhammed Lawal, tedy protivník, jehož zkušenosti se táhnou od Strikeforce přes Bellator až právě po Rizin.

Jiří Procházka se přeci jenom dočkal, v Rizinu si to rozdá o pás polotěžké váhy

Procházka svou bitvou proti soupeři, jemuž se přezdívá King Mo, bude moct zabít rovnou dvě mouchy jednou ranou. Nejenomže může odčinit prohru, jíž mu uštědřil právě tento světoznámý přeborník z hmotnostní kategorie do 93 kg, ale navíc si bude moct splnit svůj sen stát se šampionem.

První vzájemný souboj mezi oběma borci se uskutečnil 31. prosince roku 2015. Denisa (23-3-1) byl tehdy svým protějškem (21-8-0) knokautován. Tato výhra jej následně vystřelila (opět) do Bellatoru, kde už jeho zkušenosti nestačily, nicméně narazil tam i na taková jména, jako je Ryan Bader nebo Liam McGeary.

Muhammed „King Mo“ Lawal tedy zkusí nakopnout svou kariéru opět v Rizinu, a to rovnou v podobě titulového zápasu. Jiří Procházka se momentálně nese na vlně sedmi vítězství a dopředu jej žene i chtíč dosáhnout svého cíle. Ten zahrnuje pás šampiona, poté nějakou tu obhajobu a následně i možný přesun do UFC.

Procházka bude moct svou nálož motivace odpálit již 21. dubna 2019, a protože je japonská organizace stále populárnější, určitě nebude žádných pochyb o tom, že se na zápas budou dívat fanoušci ze všech koutů světa.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!