Jiří Procházka vypráví o své cestě na vrchol

Třiadvacetiletý bojovník z Brna dosáhl těsně před koncem roku na jeden z největších úspěchů v historii českého MMA. Na turnaji Rizin v Japonsku obsadil druhé místo, když porazil například judistického olympijského vítěze z roku 2008 Satošiho Išiiho. Tentokrát se Jiří procházka rozpovídal pro portál bezfrazi.cz, který založil hokejový mistr svět a a jeden z Top 10 nejlepších českých střelců historie NHL Radim Vrbata. Jiří vypraví o svém životě a také o tom, čím vším si musel projít.

Jiří Procházka a jeho cesta na vrchol

„Někdy zvolíš tu nejjednodušší cestu. Přijímáš a naplno využíváš všechno, co se ti nabízí, protože máš dojem, že můžeš. Až do chvíle, kdy zpětně poznáš, že to bylo překážkou, že ti to mnohem víc bralo, než dávalo, aby byl život v rovnováze. Naštěstí to platí i obráceně. Čím víc jsi očištěn od strastí, tím častěji přichází to dobré. Nějak žiješ, něčemu věříš, za něčím jdeš a razíš si cestu. Ať se stane cokoliv, všechno je správně.

Karma. O tomhle koloběhu jsem se přesvědčil tolikrát.

Není to tak dávno, kdy jsem byl úplný blázen, rváč, pumpička z posilovny, obletovaný talent českého MMA. Kámoš mi tuhle ukazoval pět let staré video, kde jedu z fitka, mám stažená okna u auta, v krvi mi ještě dobíhá nakopávač a sprostě za jízdy řvu..“

Celý příběh si můžete přečíst na webu bezfrazi.cz zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue