Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • Česko
  • Josef Gorila Král: Charakter bojovníků u nás se mění, chce to méně Instagramu a více trénovat

Josef Gorila Král: Charakter bojovníků u nás se mění, chce to méně Instagramu a více trénovat

Josef Gorila Král je legendou českého MMA. Dobře pamatuje i samotný zrod bojových sportů v České republice. Jeho aktuální bilance je 17 vítězství a sedm porážek. V posledním duelu se však zranil, ale stále více přemýšlí o návratu do klece.

Zajímavý rozhovor si pro nás připravila společnost RP Records. která tentokrát navštívila Gorilla Gym a vyzpovídala samotného zakladatele, který působí i jako reprezentační MMA trenér.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
viktor pesta ragozin

Viktor Pešta jednal s bojovou organizací RFA! Odejde z OKTAGONu?

Bojová organizace RFA do toho vlítla pěkně zhurta a už teď se může chlubit velkými jmény, které se jí podařilo podepsat. Jsou mezi nimi například Tomáš Deák, Leo Brichta a nově se vyrojily spekulace, že se do organizace chystá i Viktor Pešta. Jak to teda je?