top fight logo export web
Professional Muaythai League

Jsem z projektu PML nadšený, hodnotí nový koncept pořadatel Tomáš Tadlánek

Koncem ledna nás čeká premiérová akce nové organizace Professional Muaythai League, která se bude specializovat na zápasy K1 a Muaythai.

Nový projekt mají na svědomí zavedená jména tuzemské scény jako Tomáš Tadlánek, který již dekádu organizuje Muay Thai Evening, dále Róbert Kajánek připravující galavečer ENFUSION v Žilině. Za českou stranu pak Jirka Apeltauer, tedy jeden z guru Muaythai u nás a také Masta Jirkovský z X-Gymu.

„Jsem nesmírně nadšený z projektu PML, je to něco, co na československé scéně bojových sportů chybělo a vyplní to tady velkou mezeru. Mám od PML ty nejvyšší očekávání, protože se dokázali sjednotit lidé, kteří mají obrovské zkušenosti s bojovými sporty a za projektem stojí i náš silný generální partner ZIZZY Group, díky čemuž můžeme naše plány realizovat,“ nešetřil entuziasmem Tadlánek.

Professional Muaythai League chce na rozjezd udělat několik turnajů po Čechách a Slovensku, ale časem by se ráda vyprofilovala do pozice nejsilnější evropské postojářské organizace. Vše odstartuje 29.1. v Trenčíně a startovní listina čítá již několik zajímavých jmen.

Hlavní událost večera si pro sebe rezervovala Monika Chochlíková, která se v malých rukavicích utká se Švýcarkou Aline Seiberth. „Jsem velmi šťastná, že konečně po půl roce budu zápasit doma na Slovensku. O to víc mě těší, že to bude pod hlavičkou nově vzniklé organizace PML a pod plnými pravidly thajského boxu v MMA rukavicích,“ nešetřila nadšením krásná Slovenka.

V dalších zápasech se představí Melvin Mané, Ivan Bartek nebo Denis Hnídek. Jedním z vrcholů celé akce bude střet Michala Reissingera se Strahinjou Mitričem. Palec se pokusí pomstít Tomáše Hrona, kterého tento srbský pořízek porazil v rámci OKTAGONu.

Novinky si pro nás PML přichystalo v systému vážení i v otevřené formě bodování. Vše proběhne pod záštitou CMTA, tedy České Muayathai Asociace a také SMTA, což je Slovenská Muaythai Asociace. Vrcholem pak budou pyramidy, které určí šampiona PML ve všech obvyklých váhových kategoriích.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.