top fight logo export web
695bc2c4df66a50bb2342acd0e62ca1e3e79fb86

Jsi nejlepší MMA zápasník na světě, slyšel Muradov od Mayweathera. Zbystřilo i UFC

Dlouhá léta tvrdé dřiny, které by nakonec přeci jen mohly sklízet úrodu. Makhmud Muradov se momentálně pohybuje po USA, kde tráví čas s legendárním boxerem Floydem Mayweatherem. Jak moc k sobě má tato dvojka blízko, to prokázal i následující komentář.

„Nejlepší MMA fighter na světě! @makhmud_muradov,“ napsal hvězdný Mayweather na svém instagramu, čímž česko-uzbeckému zápasníkovi udělal promo, o kterém on sám možná ani nesnil.

Sociální sítě slavného boxera sledují miliony uživatelů, jeho slovo má opravdu váhu. Daného komentáře si všimly jak zvučné zahraniční weby, tak například i šampion muší a bantamové váhy UFC Henry Cejudo. Ten se zachoval tak, jak by se od jeho role asi čekalo, a tak na zprávu napsal: „Donutil bych ho přede mnou pokleknout.“ Následně se od Macha dočkal i odpovědi: „Jakmile trochu povyrosteš, tak nebude problém.“

Makhmud Muradov je první mužskou osobou, která měla tu čest připojit se do slavného „The Money Teamu“, v jehož čele sedí sám Floyd Mayweather. Právě zmíněná dvojice si přirostla blíže k srdci a tráví společně dost chvil.

„Brácho, děkuji ti velkou podporu, opravdu si jí vážím,“ vzkazoval skrze instagram Muradov. „Bez tebe bych se nikdy nedostal tam, kde jsem teď. Jsi obrovskou motivací. Jsi mou rodinou a jsi skutečně největší zápasník všech dob,“ dodával.

The best MMA fighter in the world! @makhmud_muradov #TMT #MayweatherPromotions #MMA @moneyyaya @greg_tmt @badiesel1

Příspěvek sdílený Floyd Mayweather (@floydmayweather),

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!