Top-Fight.cz - bojové sporty

Jsi válečník, tak se nechovej jako dítě! vzkazuje Benkaci Deákovi

Tomáš Deák (20-10) nesouhlasil s výsledkem svého debutového zápasu pod taktovkou organizace I Am Fighter, kde prohrál po třech kolech na body.

Slovenský borec je toho názoru, že se jednalo o nespravedlivé rozhodnutí, a proto se vůči výsledku odvolal. Jakmile se tato zpráva dostala k jeho francouzskému soupeři, ten na nic nečekal a rychle přispěchal s odpovědí. Diví se, jak mohl Deák vůbec takto reagovat.

„Tomáši, tohle je snad vtip? Snažíš se zpochybnit rozhodnutí zápasu? Tvá strategie nefungovala, 95 % tvých takedownů jsem pokryl, v postoji jsem byl efektivnější a klinče byly také stoprocentně moje (údery a kolena). Viděl jsi, jak jsi po tom zápase vypadal? Jsi válečník, tak si to nekaž a nechovej se jako dítě…,“ napsal Moktar Benkaci na svých sociálních sítích.

Na zmíněný duel bychom se mohli dívat z mnoha pohledů. Na jedné straně můžeme chápat Deákovu křivdu, protože se jednalo o vyrovnané utkání, ale na druhou stranu musíme rovněž přiznat, že Benkaci působil od začátku uvolněnějším dojmem a jeho údery byly opravdu o něco přesnější.

Šestadvacetiletý francouzský bojovník přijel do Prahy s velkým sebevědomím a domů odjel s velkou výhrou. Dá se očekávat, že ani komise na tomto výsledku nic nezmění, nicméně na finální verdikt si budeme muset pár dní počkat.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
viktor pesta ragozin

Viktor Pešta jednal s bojovou organizací RFA! Odejde z OKTAGONu?

Bojová organizace RFA do toho vlítla pěkně zhurta a už teď se může chlubit velkými jmény, které se jí podařilo podepsat. Jsou mezi nimi například Tomáš Deák, Leo Brichta a nově se vyrojily spekulace, že se do organizace chystá i Viktor Pešta. Jak to teda je?