top fight logo export web
ivan buchinger prohra

Jsou věci, které nezměníš, i když velmi chceš, mrzí poraženého Buchingera

Doufal v úspěšnou obhajobu, ale ta mu krutě nevyšla. Ivan Buchinger přišel o pás lehké váhy Oktagonu a opět si musel přiznat své slabiny, které se mu už léta nedaří změnit. 

Německý debut organizace Oktagon MMA vyšel lépe pro belgického vyzývatele Loseneho Keitu, který už předem avizoval, že bude sázet na svou výbušnost. Buki proto odpověděl, že se ji pokusí odvrátit svým wrestlingem, na který ale v podstatě nedošlo.

„Vždy musí jeden prohrát a tentokrát jsem to byl já… Můj soupeř byl velmi dobře připravený a poznal moji slabinu, kterou je první kolo,“ zpytoval Buki svědomí a dával tak vzpomenout na svou minulost. 

„Kromě jedné prohry, k která přišla na body, jsem vždy prohrál v prvním kole a na KO. Je to už tak, jsou věci, které nezměníš, i když velmi chceš… Děkuji vám všem, co jste mi fandili a poslali mi tolik zpráv. Dáváte mi sílu, ale bohužel to ne vždy vyjde podle představ,“ použil často opakovanou frázi, jíž využívá spousta bojovníků. Je ovšem velmi pravdivá.

keita buchinger vitezstvi

Adresováno kritikům

„Jsem smutný nejen z prohry, ale hlavně z vás, co mi píšete svá moudra. Každý má šanci vyzkoušet si, čím vším si my bojovníci procházíme a kolik úsilí vkládáme do každé přípravy,“ poukazoval na nenávist, která se k němu skrze internet valí.

„Každodenní dvojfázové tréninky, hubnutí 10-15 kil, a to ještě nemluvím o tom, jak je náročné bojovat po půlnoci, kdy musíte být tělem i duší stoprocentní, zatímco ostatní už dávno spí. 

Pro vás je bojovník dobrý jen v době, kdy vyhrává, jak náhle udělá chybu, tak ho osočujete… I vy ale máte šanci si to vyzkoušet. Přidejte se do našich řad a začněte sportovat. Projděte si cestou, kterou jsme si prošli my, a ukažte, že jste lepší.

To, že jsem teď prohrál, ještě neznamená, že jsem skončil. Pokračuji dále a následující zápas se vrátím silnější. Soupeři samozřejmě gratuluji,“ vzkázal Buki. 

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.