top fight logo export web
karlos vemola eden

Karlos Vémola a konec kariéry? Klidně ve vyprodaném Edenu

O bojových sportech a zvláště pak MMA slyší v poslední době opravdu každý. Zejména organizace Oktagon MMA a Karlos Vémola nabírají na velké popularitě. Cíle jsou ty nejvyšší! Kam až se to povede dotáhnout?

Organizace Oktagon má za sebou desítky galavečerů. Několikrát se podařilo vyprodat O2 arenu, mnoho bojovníků si pak pomohlo k lepšímu, někteří i do UFC.

Příkladem jsou třeba Matěj Peňáz a Tereza Bledá. Také Michal Martínek, který nedávno podepsal smlouvu s KSW, porazil v Oktagonu Viktora Peštu. I ten nyní bojuje také v zámoří.

V době pandemie zde nebylo mnoho, Oktagon se však nebál a dokázal uspořádat turnaje Underground, díky kterým vzrostla sledovanost.

To vše nyní nese své plody, jelikož tuzemský hegemon včera expandoval do Německa. Místní stadion hlásil vyprodáno a německý tisk je z turnaje k uvytržení. Ondřej Novotný se dokonce nechal slyšet, že by se rád podíval s Oktagonem i do Londýna. Zvládne tuto metu?

Karlos Vémola v organizaci OKTAGON MMA, životopis a zápasy

Karlos Vémola zaslouží poděkování

Za mnoho vděčí český rybníček i Terminátorovi. Ten se před několika lety přesídlil z Londýna do Česka, kde začal zápasit na místních galavečerech. Úspěchem byl vyprodaný Top hotel, Vémola však předvídal vyšší mety. A ty jsou nyní tady…

Vše ale jednou končí a zdravotní problémy komplikují chod dosud suverénního Terminátora. A tak došla i otázka na to, kde by rád ukončil kariéru.

„Vždy jsem chtěl zápasit na fotbalovém stadionu. Dokážu si představit, že se loučím ve vyprodaném Edenu,“ reagoval pohotově.

Ondřej Novotný také několikrát mluvil o turnajích na fotbalových stadionech, zatím si však takové sousto neutrhl. Velkou komplikací by mohlo být neovlivnitelné počasí. Nebo dokáže velký táta MMA zařídit i to?

V Česku působí nová sázková kancelář, která dokázala získat licenci. Patří mezi top na světě a nyní jako noví rozdávají super bonusy i peníze zdarma. Vyberte 3 000,- Kč zdarma zde, volné otočky a také sázenku 500,- Kč na UFC nebo Oktagon MMA. Nezapomeňte ověřit účet. Příjemnou zábavu.