top fight logo export web
vemola novotny oktagon sampion

Karlos Vémola: Attila se musí snažit, už je kvalitami za mnou

Jedna náhodná výhra před třemi lety již vyšuměla. Karlos Vémola opět zaujal pozici tuzemské MMA jedničky.

„Attila se musí hodně snažit.“ Takový je vzkaz, který Karlos Vémola nyní vysílá svému sokovi „Pumukli“ Véghovi, který se už tři roky neobjevil v kleci. A protože ztratil veškerý kontakt s bojovým děním, přišel tak i o svou slávu.

Karlos Vémola chce vyprodat O2

„Zatímco já neustále makám, sbírám tituly, sbírám vítězství, bojuji v O2 areně a jedu na sto procent, tak Attila se jen fláká. Dokázal jsem, že se v Oktagonu nachází jenom jeden král. A pokud s tím má Attila problém, musí mi jedině čelit,“ naparoval se Karlos, v jehož moci je momentálně pás polotěžké váhy. To je mimochodem ta kategorie, v níž působil i Végh, než se odebral do ústraní.

Výsledek prvního zápasu byl navíc prý jen dílem náhody. „Víte, přes třicet let tvrdě dřu a pak mě zastaví jeden lucky punch, to není spravedlivé. Chápu, kdyby mě porazil soupeř, který mi nedá v duelu žádnou šanci, nahází mě a vyboduje, ale když padne jeden šťastný úder od člověka, který za poslední léta své kariéry neporazil nikoho významného, tak to neberu,“ zašklebil se.

karlos vemola jiri prochazka zapas stret vyzva
Karlos Vémola

Attila Végh: Odveta s Karlosem se uskuteční v příštím roce

Slovenský bojovník a bývalý šampion slavného Bellatoru se nechal slyšet, že mu odveta s Vémolou nic nedá. Šel by do ní pouze za předpokladu, že mu ji někdo proplatí. A mecenáš se přeci jen našel. Aktuálně jsme jen pár chvil od podpisu smlouvy k velkému zápasu, který se uskuteční někdy v průběhu příštího roku.

„Nyní jsme nejblíže, co jsme tomu kdy byli. Je to tak, že jsme akorát těsně před podpisem smlouvy. Termín souboje sice ještě není, ale tento rok to stejně nebude,“ řekl Attila v premiérovém díle podcastu MAX MMA.

A co ty Terminátoroy odvážné řeči? Údajně tím dělá Véghovi jen promo. „Já stále hovořím, že jsem Karlosův největší fanoušek. Je to tím, že pokud on bude vítězit, tak já budu stále větší a větší kapr, protože zůstanu jediným, kdo ho tu zdolal,“ usmíval se Végh.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!