top fight logo export web
f8e0a71a53f9e91ae42950ad32fc1ba802437a7b

Karlos Vémola dává tipy na Oktagon 14 a zároveň radí, kde sledovat galavečer online

Díky organizaci Oktagon budí MMA v poslední době velkou pozornost. Ta si připravila další galavečer, který se uskuteční v Bratislavě s pořadovým číslem 14. Vše vyvrcholí bitvou Piráta Krištofiče a Roba Pukače ve welterové váze. Kde můžete sledovat stream online zdarma a na koho si výhodně vsadit? To tentokrát radí hvězda Oktagonu Karlos Terminátor Vémola.

„Hodně lidí věří Pukačovi, ale kdo viděl zápas Krištofiče s Kozmou, tak ví, že to nebude lehký oříšek. Krištofič se v postoji lepší a myslím si, že vyhraje.“ řekl na úvod Karlos Terminátor Vémola.

My se však můžeme těšit i na další zajímavé bitvy. Třeba Filip Macek oznámil, že si na Slovensko jede pro Tomáše Deáka. Jedná se o titulový zápas, který bude plný emocí. Vémola však tipuje s přehledem vítěze zápasu Deáka a tvrdí, že Macek nemá šanci. S kariérou se pak rozloučí legendární trenér Ilja Škondrič, kde to vidí Terminátor vítězně. Pokud si chcete vsadit na Oktagon 14 a sledovat online přenos zdarma, stačí se registrovat k Tipsportu zde. Jako nový klient obdržíte peníze zdarma a můžete si vychutnat celý galavečer live.

Sleduj Oktagon 14 online a sázej na zápasy

Registrace zde

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!