Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • Česko
  • Karlos Vémola dává tipy na Oktagon 14 a zároveň radí, kde sledovat galavečer online

Karlos Vémola dává tipy na Oktagon 14 a zároveň radí, kde sledovat galavečer online

Díky organizaci Oktagon budí MMA v poslední době velkou pozornost. Ta si připravila další galavečer, který se uskuteční v Bratislavě s pořadovým číslem 14. Vše vyvrcholí bitvou Piráta Krištofiče a Roba Pukače ve welterové váze. Kde můžete sledovat stream online zdarma a na koho si výhodně vsadit? To tentokrát radí hvězda Oktagonu Karlos Terminátor Vémola.

„Hodně lidí věří Pukačovi, ale kdo viděl zápas Krištofiče s Kozmou, tak ví, že to nebude lehký oříšek. Krištofič se v postoji lepší a myslím si, že vyhraje.“ řekl na úvod Karlos Terminátor Vémola.

My se však můžeme těšit i na další zajímavé bitvy. Třeba Filip Macek oznámil, že si na Slovensko jede pro Tomáše Deáka. Jedná se o titulový zápas, který bude plný emocí. Vémola však tipuje s přehledem vítěze zápasu Deáka a tvrdí, že Macek nemá šanci. S kariérou se pak rozloučí legendární trenér Ilja Škondrič, kde to vidí Terminátor vítězně. Pokud si chcete vsadit na Oktagon 14 a sledovat online přenos zdarma, stačí se registrovat k Tipsportu zde. Jako nový klient obdržíte peníze zdarma a můžete si vychutnat celý galavečer live.

Sleduj Oktagon 14 online a sázej na zápasy

Registrace zde

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin