top fight logo export web
vemola zraneni ruka

Karlos Vémola: Jsem úplně v prde*i, nemůžu si ani zaběhat

Terminátor zažívá jedno z nejtěžších období ve svém životě. Ještě na začátku letošního roku to vypadalo tak, že uvidíme Karlose Vémolu zápasit alespoň každé 4 měsíce. Přišlo zranění a vše je jinak.

Dokonce kvůli zdevastované ruce přišel i o titulový zápas s Pirátem, ve kterém ho navíc nahradí Patrik Kincl. A zatím to nevypadá, že se zranění hojí. Spíše naopak…

Nemůžu ani běhat. Doktor mi to zakázal. Mám tu ruku tak v prdeli, že tomu prý vadí i otřesy při běhání. Mám to tedy celý den v ortéze, jsem úplně v prdeli. Rád bych si šel s klukama zaběhat a tahle hra mě celkem baví, takže bych si to s nimi dal, ale bohužel jsem na nějaký čas out a nikdo nevíme, na jak dlouho. Budu muset počkat na to, jestli to začne a nebo nezačne přirůstat. Zase jsem blbnul a zase jsem myslel, že to rozhýbu rychleji.

Potřebuje to však čas. Utržená šlacha potřebuje čas. Říkají, že možná až půl roku. Já pořád říkám, že není čas ztrácet čas, ale tohle bohužel rozhodne o mé kariéře, jestli tedy ještě nějaká vůbec bude, a nebo nebude. Ten čas tomu tedy budu muset dát, ať už chci, a nebo nechci. Mám absolutní zákaz všeho. V klidu sice jsem, ale ne psychicky. Když člověku, který 30 let sportuje a dělá bojové sporty, řeknou, že nemůže nic, tak je to pro mě hodně složité a těžké období,” prozradil Karlos Vémola na streamu s FightLive.

Terminátor je jeden z největších dříčů na domácí MMA scéně. Je známý tím, že krátce po operacích už to drtil alespoň v posilovně, ale teď je to jiné. Ruce musí dát klid, jestli se chce ještě někdy vrátit do klece. Tak snad se dá do cajku co nejdříve a vezme si zpět vše, co mu patří!

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.