top fight logo export web
Karlos Terminator Vemola

Karlos Vémola: Jsem úspěšný, protože si věřím a nepřipouštím si prohru

Bojovník Karlos Vémola je právem považován za jednoho z nejúspěšnějších zápasníků u nás. Některým lidem ale přijde až příliš sebevědomý, dalším dokonce namyšlený. Ale jak je to ve skutečnosti? Terminátor se to pokusil vysvětlit v jednom z rozhovorů.

Přehnané sebevědomí prý není jen Karlosova póza. Není to trashtalk. Říkám věci naprosto vážně tak, jak jsou a tak, jak si je myslím. Já si nikdy netrénuju před zrcadlem nějaké řeči. Já věci říkám narovinu. Ve světě je to běžné a lidem se to líbí. V Čechách je to zatím tak na padesát procent. Lidi ještě nejsou zvyklí na to, když o sobě někdo řekne že je dobrý, že je úspěšný. V Čechách se hodně nosí přehnaná nevěřícnost sama sobě. Spousta lidí ve sportu si nevěří. Mluví o tom, jak možná vyhrají, jak se pokusí vyhrát, ale když nevyhrají, tak se vlastně nic neděje,” prozradil Vémola v podcastu FightCast One.

Já se takhle nedokážu připravovat. Já tam jdu vyhrát, připravuju se na sto procent. Jsem přesvědčený, že vyhraju nebo se na to rovnou vykašlu. To moje sebevědomí možná některým lidem vadí. Já ho nemám, protože bych byl namyšlený nebo nafoukaný, ale protože vím, kolik hodin jsem strávil v gymu. Protože vím, že trénuju třicet let, zatímco ti frajeři jsou tady vidět dva, tři roky. Já věřím, že tvrdá dřina porazí talent. Některé věci se prostě nedají přeskočit,” pokračoval Terminátor.

Podle mě je to sebevědomí důvodem, proč jsem ve svém sportu tak úspěšný. Já si nepřipouštím, že tam jdu prohrát. Kolikrát tím zlomím svého soupeře ještě předtím, než do té klece vlezu. Tím jak trénuju, jak se připravuju, jak mě nic jiného nezajímá. Já dávám svůj život okolo zápasu a ne naopak. Tak já to mám,” dodal Karlos.

Z Vémolova vyjádření je jasné, že není žádné ořezávátko a sebevědomí je klíč k jeho úspěchu. Tak snad mu tohle nastavení pomůže, aby doléčil nepříjemné zranění ruky a vrátil se do klece zpět v plné palbě! Hodně napoví magnetická rezonance, kterou absolvuje Terminátor ještě teď v lednu.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.