Top-Fight.cz - bojové sporty
vemola zeny prace

Karlos Vémola měl krásné mládí! Dělal vyhazovače v obřím klubu, kde byly každý večer stovky ženských

Co dělal Terminátor předtím, než se stal uznávaným MMA bojovníkem? Užíval si mládí! Jako hlavní vyhazovač v obrovském londýnském klubu zažil věci, o kterých si většina chlapů může nechat tak maximálně zdát. Co Karlos Vémola prozradil o svém mládí?

Zajímalo vás někdy, jak randil Karlos Vémola v době, kdy ještě nebyl Instagram?

Tak o tom bych asi neměl radši ani mluvit, vzhledem k tomu, že bych se chtěl ještě oženit. Měl jsem strašný štěstí, že jsem byl hlavním vyhazovačem v obrovském londýnském klubu, kde se protočilo až 1 000 lidí za noc. Měli jsme tam jednu takovou strašně krásnou akci. Otevírali jsme vždy v 11 večer, a první hodinu, to znamená do půlnoci, měly holky vstup a víno zdarma.

To si nedovedete představit, co se tam za tu hodinu dělo. Tam nebyl ani jeden chlap, 600 holek v klubu a každá se předháněla, aby byla co nejdřív na baru. A teď si představte, že tam jako mladý kluk stojíte a spolu s vámi je v klubu 600 ožralých holek. A to každý den, od 23 hodin do půlnoci. Až po půlnoci začali chodit chlapi. Takže moje mládí bylo krásný,
“ prozradil Vémola v rozhovoru s Evropou 2.

Samozřejmě jsem byl velkej profesionál. S žádnou jsem nikdy nic neměl, s žádnou jsem nikdy nerandil, ale bylo to krásný. Já bych tu práci tenkrát dělal i zadarmo. To proto jsem tam vydržel 11 let,“ dodal Terminátor.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • Česko
  • Karlos Vémola měl krásné mládí! Dělal vyhazovače v obřím klubu, kde byly každý večer stovky ženských