top fight logo export web
kincl vemola nazor mma zapas oktagon

Karlos Vémola: Na Kincla je lehké se připravit. Nemá mě jak ohrozit

Karlos Vémola už začíná spřádat plány na svou další bitvu pod taktovkou Oktagonu. Sebrat pás Kinclovi bude tak snadné jako vzít malému dítěti bonbón.

Terminátor se sice stal šampionem polotěžké váhy Oktagonu, ale jak se sám nechal slyšet, v této váze zrovna setrvávat nehodlá. Pokud se mu do cesty nepostaví Attila Végh, vrátí se zpět do divize střední váhy, kde vezme pás Kinclovi či Lohorému.

Na výše dvě zmíněná jména bude v září čekat vzájemný duel. Předběžně se počítá s tím, že by se Vémola na konci roku mohl střetnout s vítězem. A papírové předpoklady nám naznačují, že půjde o Patrika, kterého by si přál i sám Karlos.

„Já jsem vlastenec. Pokud jde o takovýto zápas, tak vždy přeju Čechům. Ač Patrika nemusím, tak doufám, že vyhraje,“ řekl před pár dny Vémola, který porazil oba soupeře. Jak Kincla, tak i Lohorého. Oba na body.

Karlos Vémola: Kincl mě nemá čím ohrozit

„Na člověka, kterého už jsem jednoznačně porazil, se dobře připravuje. Kincl se od té doby nikam výrazně neposunul. Já jsem, myslím, na hodně věcech zapracoval. On ztratil svojí největší zbraň, které jsem se vždycky bál. V sedmdesát sedmičce když zápasil, tak měl skvělou fyzickou kondici,“ vypozoroval Karlos.

„Tu kondici v osmdesát čtyřce ztratil. To, co předvedl třeba s Pirátem, to bylo strašný. Takže tu největší zbraň, které jsem se obával, ztratil za cenu toho, že se snaží nabrat naturálně, jak on tvrdí, a tím ztrácí fýzu,“ řekl během rozhovoru pro deník Sport.

„Kincl teď má dvě možnosti. Buď přijít narvanej, jako přišel do zápasu s Pirátem, a chcípne po dvou kolech. Anebo shodí do té své dobré fyzické kondice, ale pak na mě bude zase moc slabej. Takže on tenhle zápas nemůže vyhrát,“ zanalyzoval.

Teď nám zbývá si už jenom počkat, jak dopadne titulový duel Kincl vs. Lohoré. A následně budeme vyhlížet i potvrzení ze strany Oktagonu, který by měl posvětit nového vyzývatele – tedy právě Karlose Vémolu.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!