top fight logo export web
Karlos Vemola chce jit v Oktagonu MMA do tezke vahy

Karlos Vémola: S těžkou vahou to myslím vážně. Ostatní lidi mluví, já konám

Karlos Vémola hodlá dokázat, že je nejlepším bojovníkem na domácí scéně. Až sfoukne Patrika Kincla, má pro fanoušky připravenou třešničku.

Terminátorovi jako šampionovi polotěžké váhy na dveře začíná ťukat Stephan Puetz, který rozhodně není špatným soupeřem, ale i tak se Karlos hodlá věnovat svým zájmům. Jakmile se dostane přes Patrika Kincla, což údajně nebude problém, hodlá ihned bojovat o pás těžké váhy. To je věc, kterou fanouškům slíbil a kterou hodlá doručit.

„S těžkou váhou to myslím smrtelně vážně!“ řekl Vémola. „Někteří lidé jen mluví, zatímco já konám. Já jsem s Ondrou domluvený, že v momentě, kdy seberu pás ve střední váze a budu dvojnásobný šampion, tak automaticky nastupuji o titul šampiona v těžké váze,“ prohlásil. Tím v podstatě zazdil Puetze jako potenciálního vyzývatele v divizi do 93 kilogramů.

Karlos Vemola a jeho plany v Oktagonu
Karlos Vémola

Karlos Vémola x Ondřej Novotný, střet názorů

Zatímco se Karlos Vémola již rozhodl, Ondřej Novotný je dle své poslední reakce na vážkách. Terminátor mu údajně ztěžuje promotérskou práci, jelikož jej staví před hotové věci, o kterých se prý spolu ani nedomluvili.

„Karlos mě často staví do obtížné pozice. Jestli jsem mu někdy něco slíbil, pak by to mělo zůstat čistě mezi námi. On velmi často něco řekne, ale nedává mi přitom prostor, abych mohl dělat práci promotéra,“ reagoval vrchní šéf Oktagonu, který popřel, že by Vémolovi slíbil po novém roce boj o pás těžké váhy.

„Ještě nad tím budeme přemýšlet. Zápasy se nevyjednávají na tiskových konferencích. Souboj Karlose se Stephanem Puetzem je rozhodně ve hře, ale musíme si to celé ještě důkladně promyslet. Navíc má Karlos před sebou velmi náročný zápas proti Patriku Kinclovi. Tak uvidíme, jak se to vyvine,“ dodal Novotný.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!