top fight logo export web
2e7d70f3b09f47ce349458318508d952c7402514

Karlos Vémola se představí v hlavním zápase Russian Cagefighting Championship

Polsko, Francie a Rusko. To jsou státy, jejichž bojovníky Karlos Vémola vyzve jenom v rámci jara 2019. Polský Mamut už byl pokořen a nyní přijde na řadu francouzský Prince. Na koho se ale můžeme připravit z Ruska?

Vesměs nepůjde o žádnou lehkou zkoušku. Terminátor ve snaze přilákat pozornost UFC postupně zvedá laťku, o čemž svědčí i jednání s Russian Cagefighting Championship, pod jejímiž křídly by se měl dnes již třiatřicetiletý lev českého MMA představit.

V rámci turnaje, který se má uskutečnit již na začátku května, se Karlos utká s Mikhailem Ragozinem, jenž má na svém kontě 13 výher (5 KO/TKO, 3 submise, 5 rozhodnutí) a jen tři porážky (1KO/TKO, 2 rozhodnutí).

Tuto sedmadvacetiletou ruskou mašinu můžeme znát z jejího zápasu právě s Princem Aounallahem (příštím soupeřem Vémoly – Night of Warriors XV (6. dubna)), jehož 10. října porazil jednoznačně na body. Téže způsobem si pak připsal o dva měsíce později výhru i nad Raimundem Silvou.

Karlos Vémola má na svém kontě momentálně devět výher v řadě. Porazí-li za necelé tři týdny Prince, posune tuto šňůru na desítku. Posléze přijde duel s Ragozinem a následně (půjde-li vše podle plánu) by měl přijít na řadu také Pirát Krištofič. Konec roku pak bude ve znamení hvězdné bitvy s Attilem Véghem, která se dočká i svého opakování. Přesná data nám budou ještě odhalena.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.