Sleduj nás

Karlos Vémola to s kočkama umí! Podívejte se, jakou má doma samici

Karlos Vémola to s kočkama umí! Podívejte se, jakou má doma samici
MMA zápasník Karlos Vémola je obrovským milovníkem zvířat. Hlavně těch exotických. Doma má například žraloka, krokodýla, obří želvu, klokana a lvici Elsu. Právě ta byla ještě před pár měsíci roztomilé lvíče, jenže teď už je z ní pořádný macek. Zvládá o ni Terminátor pečovat?

Soukromá ZOO, kterou si Karlos Vémola vybudoval u sebe doma, nenechává lidi chladnými. Některé to pobuřuje, jiní jej naopak podporují. V každém případě, provoz takové zoologické zahrady stojí nemalé peníze a hlavně spolkne spoustu času. S tím naštěstí nemá Terminátor problém, a tak se u něj zvířata mají přímo fantasticky.

Velká pozornost je zaměřena i na lvici Elsu, která byla ještě před nedávnem malým, roztomilým lvíčetem. Jenže jak čas letěl, stala se z ní pořádná lvice. Je vidět, že se má u Karlose fajn a moc ji chutná.

„Ptáte se, jak se má Elsa. Má se výborně, roste a pořád jí chutná,” sdělil Terminátor svým fanouškům.

I když Vémola patří mezi nejlepší MMA zápasníky, do klece by s Elsou nejspíš nešel. „Najednou vypadáš strašně malý, Karle," shodují se fanoušci.


„Nebojíte se někdy? Já vím, zná vás od mala, ale je to pořád divoká šelma. Je krásná, ale asi bych měla velký respekt," ptala se fanynka.

A co dělá Vémola, když se zrovna nestará o chod své soukromé ZOO? Léčí zranění ruky, které ho stálo titulový zápas s Pirátem. Tak doufejme, že je vše na dobré cestě a již brzy ho uvidíme zase zápasit v kleci!

Další články

Ondřej Novotný bere vinu na sebe. Vysvětlil propadák českých bojovníků v Ostravě

Ostravský turnaj Oktagon 84 přinesl fanouškům hořké zklamání, když drtivá většina domácích bojovníků padla pod náporem zahraničních nájezdníků. Promotér Ondřej Novotný se nyní k černé bilanci vyjádřil a překvapivě vzal velkou část viny na svá bedra. Za masakrem českých nadějí totiž stály neustálé změny na startovní listině a extrémně těžký matchmaking.

Ondřej Novotný bere vinu na sebe. Vysvětlil propadák českých bojovníků v Ostravě

Tohle nikdo nečekal, slavný samuraj visel nad propastí bez jakéhokoliv jištění

Viset na kolmé skalní stěně vysoko nad zemí bez jediné jistící karabiny vyžaduje buď čiré šílenství, nebo absolutní zenový klid. Elitní český bojovník Jiří Procházka nedávno pořádně šokoval zástupce největší MMA organizace světa, když jim místo rutinních záběrů z tělocvičny poslal mrazivé video ze svého adrenalinového hazardu nad propastí.

Tohle nikdo nečekal, slavný samuraj visel nad propastí bez jakéhokoliv jištění

Absurdní chování a výmluvy. Škvor hodnotí bojovníky

Elitní postojář a veterán organizace Oktagon MMA Daniel Škvor si nebral servítky. V reakci na nedávné dění na domácí scéně ostře zkritizoval přístup některých zápasníků. Nelíbí se mu hledání výmluv, politikaření ohledně výběru místa zápasu i špatný přístup k celoroční fyzické kondici.

Absurdní chování a výmluvy. Škvor hodnotí bojovníky

Stimulanty nic nezmění. Matěj Peňáz ostře o novém antidopingovém programu

Organizace Oktagon MMA se po vzoru světových gigantů pouští do boje se zakázanými látkami. Zatímco někteří krok vedení kvitují, elitní postojář Matěj Peňáz mírní nadšení. Podle něj testování pouze na stimulanty nepřinese revoluci. Opravdové zemětřesení na scéně podle něj nastane až ve chvíli, kdy se začnou plošně kontrolovat anabolické steroidy a růstové hormony.

Stimulanty nic nezmění. Matěj Peňáz ostře o novém antidopingovém programu

Oktagon odhaluje karty: Pukač mění váhu a Humburger má na stole velkou výzvu

Už žádné drastické shazování kil a trápení v sauně. Slovenský bijec Robert Pukač se rozhodl pro zásadní kariérní krok a definitivně mění váhovou kategorii, což s úsměvem kvitoval i promotér Ondřej Novotný. Organizace zároveň odkrývá karty pro nadcházející turnaje v Liberci a Bratislavě, kde se rýsují třaskavé bitvy.

Oktagon odhaluje karty: Pukač mění váhu a Humburger má na stole velkou výzvu