Top-Fight.cz - bojové sporty
karlos vemola lvice

Karlos Vémola to s kočkama umí! Podívejte se, jakou má doma samici

MMA zápasník Karlos Vémola je obrovským milovníkem zvířat. Hlavně těch exotických. Doma má například žraloka, krokodýla, obří želvu, klokana a lvici Elsu. Právě ta byla ještě před pár měsíci roztomilé lvíče, jenže teď už je z ní pořádný macek. Zvládá o ni Terminátor pečovat?

Soukromá ZOO, kterou si Karlos Vémola vybudoval u sebe doma, nenechává lidi chladnými. Některé to pobuřuje, jiní jej naopak podporují. V každém případě, provoz takové zoologické zahrady stojí nemalé peníze a hlavně spolkne spoustu času. S tím naštěstí nemá Terminátor problém, a tak se u něj zvířata mají přímo fantasticky.

Velká pozornost je zaměřena i na lvici Elsu, která byla ještě před nedávnem malým, roztomilým lvíčetem. Jenže jak čas letěl, stala se z ní pořádná lvice. Je vidět, že se má u Karlose fajn a moc ji chutná.

„Ptáte se, jak se má Elsa. Má se výborně, roste a pořád jí chutná,” sdělil Terminátor svým fanouškům.

I když Vémola patří mezi nejlepší MMA zápasníky, do klece by s Elsou nejspíš nešel. „Najednou vypadáš strašně malý, Karle,” shodují se fanoušci.

„Nebojíte se někdy? Já vím, zná vás od mala, ale je to pořád divoká šelma. Je krásná, ale asi bych měla velký respekt,” ptala se fanynka.

A co dělá Vémola, když se zrovna nestará o chod své soukromé ZOO? Léčí zranění ruky, které ho stálo titulový zápas s Pirátem. Tak doufejme, že je vše na dobré cestě a již brzy ho uvidíme zase zápasit v kleci!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email