Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • Česko
  • Karlos Vémola: Věřím, že budu něco jako Jaromír Jágr českého MMA
karlos vemola jaromir jagr

Karlos Vémola: Věřím, že budu něco jako Jaromír Jágr českého MMA

Karlos Vémola sice válí, ale také to nebude věčně, a tak se ho reportéři v rozhovorech stále častěji ptají, jak to s ním bude ve sportovním důchodu.

Naše redakce má v tomhle ohledu celkem jasno. Každý, kdo českého šampiona sleduje, ví, že má extrémní zálibu v kulturistice. V jednom rozhovoru se dokonce přiznal, že není se svou muskulaturou úplně spokojený a chtěl by být ještě větší.

Tipujeme, že až sekne s kariérou MMA zápasníka, vrátí se ke své milované kulturistice. Každopádně jak to vidí samotný Karlos?

„Sky is the limit. Nejsem ještě dědek, abych přemýšlel nad sportovním důchodem. Já jsem Terminátor, nezastavuji, pouze vyměňuji součástky. Věřím, že budu něco jako Jaromír Jágr českého MMA. Jarda pořád hraje, pořád válí. Proč by to nemohl dokázat Terminátor? Do žádného důchodu se nechystám. Nad plánem B nepřemýšlím, protože pokud bych tak dělal, ztrácím tím čas a soustředěnost pro plán A. Zápasit, zápasit, vyhrávat a zase vyhrávat. Nechci momentálně přemýšlet nad ničím jiným,” vysvětlil Karlos Vémola v rozhovoru pro CNN Prima News.

Z vyjádření jasně plyne, že Terminátor na nějaké přemýšlení o sportovním důchodu nemá čas. Není se čemu divit. Karlos dře jak kůň, kosí jednoho bojovníka za druhým a málokdo mu stačí.

Pokud neuhne ze své cesty, bude většinu těch amatérů, co si tu hraje na bojovníky, vyučovat ještě pěknou řádku let.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin