Top-Fight.cz - bojové sporty
karlos vemola telo

Karlos Vémola vs. Prince Aounallah, nejspíš se v listopadu dočkáme

Už nějakou dobu se hovoří o tom, že by se mohl utkat Prince Aounallah z Francie a Karlos Vémola. Vždy z toho ale sešlo. Tentokrát to vypadá, že se skutečně dočkáme.

Prince Aounallah rozdrtil polského soupeře ve Žlutých lázních naprosto dominantním způsobem. Ihned po tomto zápase vyzval Vémolu do ringu. Netrvalo ani minutu a Karlos tam byl. Proběhla slovní přestřelka a všechny strany (včetně promotéra) se dohodly, že udělají maximum, aby se tento zápas desátého listopadu konal.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
viktor pesta ragozin

Viktor Pešta jednal s bojovou organizací RFA! Odejde z OKTAGONu?

Bojová organizace RFA do toho vlítla pěkně zhurta a už teď se může chlubit velkými jmény, které se jí podařilo podepsat. Jsou mezi nimi například Tomáš Deák, Leo Brichta a nově se vyrojily spekulace, že se do organizace chystá i Viktor Pešta. Jak to teda je?