karlos vemola obleceni

Karlos Vémola vyzrál nad životem! I oblečení má zadarmo, cvakají to za něj sponzoři

Úspěšný MMA zápasník Karlos Vémola je velkým milovníkem módy. Když už ho někde potkáte, tak většinou ve šmrncovním outfitu, který dokonale ladí.

A jak správně tušíte, nejsou to outfity za pár korun. Věděli jste, že za většinu těchto luxusních módních kousků neutratí ani korunu? Téměř vše má od sponzorů!

Kdo umí, ten umí! A Karlos Vémola rozhodně umí. Daří se mu totiž i mimo klec. Zatímco většina lidí musí za oblečení cvakat ze svého, jeho oblékají sponzoři. Za módu prý víc utratí jeho snoubenka Lela.

„Za módu neutrácím. Když tedy nepočítám hodinky, protože každý správný gentleman má mít správné hodinky, to jsem si přivezl už z Anglie. Ale jinak Lela utrácí za nás za oba. Nikdo nemá takový šatník jako ona,“ prozradil Vémola.

Ale i on si občas něco koupí za své. „Když vidím třeba kolekci od Philipa se lvy, protože lvi žerou první, anebo když měl sportovní kolekci Tyson a Mohamed Ali, tak to je právě ta výjimka, kdy jsem schopný jít a nakoupit ji celou,“ upřesnil Terminátor.

Co se zápasení týče, brzy čeká Terminátora titulová bitva v O2 areně. Ta proběhne už 30. prosince na jubilejním turnaji OKTAGON 30, kde se Vémola utká o pás šampiona s Pirátem.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin