top fight logo export web
karlos vemola oktagon stvanice vyhra

Karlos zklamal případné vyzývatele: V 93 obhajovat nebudu! Výjimku by učinil jen jednu

Karlos Vémola získal pás polotěžké váhy a tím pro něho práce v této divizi skončila. Vrátil by se maximálně už jen na jeden fight.

Terminátor často upozorňoval na to, že to není žádná „devadesát trojka“. V této divizi bojoval hlavně proto, že pro něho ve střední váze nebyli vhodní soupeři. Teď by se ale do své optimální váhové kategorie chtěl vrátit. Konečně má motivaci.

„Pás v 93 nebudu obhajovat nikdy proti nikomu,“ vyjasnil Vémola hned úvodem tiskové konference. „Tím bych chtěl zarazit všechny ty výzvy, které přijdou,“ zklamal potenciální vyzyvatele.

Výjimku by však byl ochotný udělat. Fanoušci vědí proti komu.

„Jediný, proti komu bych pás v 93 obhajoval, by byl Attila Végh. On byl jediný, který mě v té váze porazil. Tohle je v podstatě jeho pás, který teď bude u mě doma až do doby, dokud si pro něj Attila nepřijde. To by byl jediný vyzyvatel, kterého bych přijal,“ řekl Vémola.

Pak si ovšem uvědomil, že se v polotěžké váze nachází ještě jeden „Terminátor“. Takže nakonec uznal, že t výjimky mohou být dvě…

„V Německu nám vlastně běhá ještě jeden blázen, který si také říká Terminátor. Tak kdyby on chtěl ten pás…,“ zapřemítal.

„On a Attila jsou jediní dva borci, které bych vzal v polotěžké váze. Tím bych tedy teď hned od startu chtěl zarazit všechny výzvy, které přijdou ze všech stran,“ uvedl Vémola věci na pravou míru.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!