top fight logo export web
Makhmud_Muradov2

Kdybych byl pro Česko nebezpečný, tak jsem ve vězení, ne zpátky v Praze, vyjasňuje Muradov

Makhmud Muradov popřel všechny zprávy, že by kdy mohl být pro Česko nebezpečný. Naopak se prý ukázalo, že systém udělal chybu.

Byl to poměrně dlouhý příběh. Machovi nebylo uděleno povolení k trvalému pobytu, následně přišel o vízum a nemohl se pohybovat ani nikde v Evropě. Kvůli tomu se odložil jeho UFC zápas pro turnaj v Paříži.

Situace každým dnem gradovala. Postupně vyšlo najevo, že měl mít vazby s tuzemskou mafií a kontroverzním podnikatelem Vlastislavem Římským. S jeho noclehy měl vydírat dlužné klienty a pašovat cigarety a alkohol. Všechno tohle bylo uzbeckým zápasníkem popřeno a skutečnost, že mu nakonec bylo uděleno vízum, je toho údajně důkazem.

muradov vojna armada
Makhmud Muradov

Makhmud Muradov je v Česku

„Žádného Vlastislava Římského neznám. Když mi o něm řekli, ptal jsem se, o koho jde… Prý už ho zatkli. Když člověk něco udělá, musí vědět, že půjde sedět, protože se na to jednoho dne přijde. Stejně tak, když člověk lže, tak pravda jednou vyjde napovrch. Proto vždy přemýšlím, co říkám. Občas taky dělám chyby, jsme lidi,“ rozpovídal se Muradov v pořadu Fight Cast One.

„Kdybych dělal něco špatného, tak asi budu teď sedět vedle Římského a ne tady (ve studiu). A nelítal bych vůbec do Česka… Taky říkali, že jsem asi nebezpečný pro Českou republiku. Kdybych byl tak nebezpečný, tak bych už asi taky seděl, ne?“ podivil se Muradov nad nepravdivými zprávami, které ve spojitosti s jeho jménem byly šířeny.

Neblázněte, do důchodu ještě nejdu, uklidnil Khabib fanoušky. Kolik si žádá jeho manažer za fight?

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!