top fight logo export web
Zapas Sivak vs. Keita je klidne mozny

Keita si vyskakuje a může dostat. Tohle je má podmínka! líčí Sivák

Sivákovi už musí někdo nakopat zadek! hlásí Losene Keita a přeje si, aby mu Oktagon tuto kořist předhodil.

Vašek Sivák nyní o víkendu opět potvrdil své kvality coby jako postojového krále, který si na akci Heroes Gate 26 poradil se short notice náhradou v podobě Vladimíra Lengála.

Vzhledem k tomu, jak celá situace po tomto boji vybobtnala (Vaška přišel do ringu vyzvat Soquessa), se následně opět přihlásil o slovo Losene Keita, který už má údajně dost toho, na co si Sivák hraje. Zaslal mu proto výhružný vzkaz.

„Kdyby sis něco takového v ringu dovolil na mě, tak bych tě okamžitě vzal na zem a tam tě zardousil!“ reagoval Keita, který tím ostravského zápasníka nepřímo vyzval k tanci.

Vaclav Sivak je cesky talent
Václav Sivák

Rozhodnou peníze

Vašek Sivák by se duelu se současným šampionem lehké váhy Oktagonu nebránil, ba naopak jej uvítá s otevřenou náručí. Chce za to ale dobré finanční záruky.

„Když se budeme bavit o Keitovi, tak to je úplně jiné sousto než nějaký Soquessa, který mě chce vyzývat. Všechno je to o penězích. On je MMA bojovník, já jsem K1 bojovník, takže tam už pak hrají peníze,“ uveřejnil Vašek.

Záležet tedy bude na samotné organizaci, jak moc si tento zápas přeje a kolik je ochotná do něho investovat. Pokud budou všechny tři strany spokojené, můžeme se dočkat skvělé (po)vánoční nadílky.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!