top fight logo export web
d88e173e695a233226d1d2bf63460d340c2c0607

KG Challenge: Galavečer pro dobrou věc

Martin Gaňo tentokrát přesedlal z role bojovníka do role organizátora. Umožnil několika nováčkům okusit to, jak chutná zápas. Vše proběhlo jako opravdový galavečer, tedy včetně vážení borců. Zápasilo se v 14 oz rukavicích na 3×2 minuty. Na programu bylo osm zápasů a v tom posledním se do ringu postavil i místostarosta Prahy 8 Jiří Vítek. Výtěžek celé akce patřil charitativní organizaci Debra, která se snaží pomoci lidem s onemocněním motýlích křídel. Tento pojem označuje vrozené puchýřnaté onemocnění kůže. Akce nakonec byla nadmíru úspěšná, vybralo se krásných 20 000 Kč.

  • K1, 65 kg: Petr Rybín RSF Praha vs. Radek Krouza Hoppteam
  • Box, 77 kg: Jiří Vosáhlo Hoketeam vs. Karel Kubišta Elquapo team
  • Muay Thai, 78 kg: Petr Vyjebávač Sojka Hoppteam vs. Tomáš Honetschalger KG academy
  • K1, 86 kg: Pavel Marián Moudrý Hoppteam vs. Bohdan Lisacenko Elguapo team
  • K1, 95+ kg: Matouč Macho píďateam vs. Marcel Walas KG academy
  • K1, 84 kg: Peter Simon Hoketeam vs. Robert Ondračka KG academy
  • K1, 95+ kg: Josef Kozelka MAWARTEAM vs. Martin Galo KG academy
  • Box, 95+ kg:: Jiří Vítek Sedlák team vs. David Žežulka KG academy

Akci doplnily dvě zajímavé exhibice. Tadeáš Růžička, mistr světa i Evropy předvedl krásu Muay Thai na té nejvyšší úrovni. Několikanásobný mistr ČR v Kung-fu Kamil Kánský přiblížil divákům toto tradiční bojové umění. Závěr obstaralo předání pohárů vítězům a šeku pro Debru.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!