top fight logo export web
Samuel Pirat Kristofic Oktagon 31

Kincl má šanci jedině na zemi, v postoji bych měl být lepší, věří Pirát

Samuel Krištofič věří, že postoj bude jeho primární zbraní k úspěchu nad Patrikem Kinclem.

Oba borci na sebe narazí už nadcházející víkend a oba si rozhodně nic nedarují. Tuto válku má doprovázet společná nenávist, díky níž by se fanoušci měli dočkat pekelně vyhroceného souboje.

Tento souboj nicméně může kouskovat už jenom taktika, o níž se má pokoušet zejména český borec Patrik Kincl, který může vsadit na svůj wrestling, aby si zápas držel pod svou kontrolou.

„Předpokládám, že to Patrik bude chtít tahat na zem, zatímco já se to budu snažit držet ve standupu, kde věřím, že budu mít navrch. Chci dobře boxovat a bránit se těm jeho takedownům. Hlavně se nedostat pod něj, protože kontrolu z horní pozice má asi fakt dobrou,“ předpovídá serverem kaocko vyzpovídaný Samuel Krištofič.

Dopředu ho žene motivace, jíž probudil Kinclův trashtalk. Tím všem lidem údajně ukázal, jaká je to „bezpáteřní svině“.

„On řekl věci, které říkat prostě neměl. Přitom když jsme seděli proti sobě, nic pořádného z něj nevylezlo. A pak začne takhle mluvit někde na internetu? To mě vytáčí. Nemám rád, když je někdo takto zákeřný a farizejský… Takže ano, je to pro mě motivace navíc ho zmlátit, dát mu prostě po papuli.“

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.