top fight logo export web
Karlos Vemola v posilovne

Kincl na mě fyzicky ani silově nemá, tvrdí Vémola. Pro fanoušky má velkou prosbu

Schopnosti Patrika Kincla jsou strašně přeceňovány, tvrdí Karlos Vémola, který zároveň poprosil fanoušky o jednu velkou laskavost.

Co byla tato bitva oznámena, rozjela se vlna trashtalku. Pravda, doposud vychází hlavně z Terminátorových úst, ale právě toto je způsob, jakým si on zvyšuje své sebevědomí, a naopak se snaží rozhodit mentalitu soupeře. I proto Karlos predikuje, že se odveta ponese v podobném duchu, jako se nesl jejich první zápas. A v něm údajně Kincla bil jako žito.

„Nemyslím si, že odveta bude v něčem jiná. Oba se moc dobře známe, zápas bude probíhat úplně stejně jako ten první, budu tlačit. Kincl je velice chytrej zápasník a bude čekat na to, jestli udělám chybu. Musím si dát proto dát pozor, abych tu chybu neudělal. On tlačit nemůže, ani kdyby chtěl. Fyzicky ani silově na mě nemá, v zápase nikdy nemůže dominovat, což moc dobře ví,“ řekl Vémola prostřednictvím serveru sport.cz.

A protože Karlos očekává svoji nadvládu, žádá fanoušky o laskavost. „Je jedno, kdo je před zápasem favorit, pro mě je důležité, kdo bude favorit v samotném duelu. Záleží to na sázkových kancelářích a fanoušcích. Už teď od začátku si ale myslím, že všichni favorizují mě a dělají správně. Poprosil bych ty, kteří fandí Kinclovi a myslí si, že je favorit, tak ať na něj hlavně sází. Ať se mým fanouškům zlepší kurz a můžou něco vyhrát,“ vybídl Vémola fanoušky soupeře.

Patrik Kincl si na Vemolu v odvete veri
Patrik Kincl a Karlos Vémola se připravují na odvetu

Kincl je dnes jinde, Vémolu zničí, míní Kareš

Ne každý ovšem s Terminátorem sdílí jeho vizi. Takový bývalý promotér či zápasník Petr Kareš věří ve výhru současného šampiona střední váhy Oktagonu. Jeho zkušenosti jsou prý nyní už někde úplně jinde.

„Ten rozdíl v kvalitě je dnes už příliš velký a pro Karlose nedosažitelný. Pokud Patrik neudělá zásadní chybu, vyhraje. Mezi takové chyby může patřit i neopatrné vedení trashtalku. Čím více bude trashtalk osobní, tím lépe pro Vémolu,“ míní Kareš.

„Pro mě je lepší sportovec Kincl. V prvním zápase mezi nimi byl velký váhový rozdíl. Kincl přecházel z velteru a Vémola shazoval ze 100 kilogramů. I přesto prohrál Kincl po dobrém výkonu na body. Pro Vémolu to byl jeden z nejtěžších zápasů kariéry. Od té doby jako sportovec Kincl roste. Zkusil polskou KSW, kde zápasil s elitou. Vémola už roky stagnuje a nabízí pořád to stejné,“ zhodnotil bývalý šéf XFN pro expres.cz.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!