Top-Fight.cz - bojové sporty
Kincl si zapas o titul nezaslouzi Zapasil v Polsku a posledni zapas o titul prohral ma jasno Vemola

Kincl si zápas o titul nezaslouží! Zápasil v Polsku a poslední boj o titul prohrál, nelíbí se Vémolovi

Atmosféra ve střední váze v organizaci OKTAGON začíná houstnout. Do titulového zápasu s Pirátem totiž naskočí místo zraněného Karlose český bojovník Patrik Kincl. Jenže to se Terminátorovi vůbec nelíbí. A nutno uznat, že k tomu má dost pádné argumenty.

Jsou tu jiní kluci, kteří si to zaslouží. Vždyť Kincl neudělal vůbec nic, kromě toho, že prohrál titulovou bitvu v KSW a má hned zápas o pás. Tak hodně štěstí. Někdo si umí počkat na správný moment a to Kincl přesně udělal… OKTAGON by měl vytvářet takové hvězdy, aby to lidi zajímalo. Myslím si, že je tam plno zajímavých kluků. A je to asi vina organizace, že je nevypromovali a promují někoho, jako je Kincl. Kdyby to byla moje organizace, tak to budu řešit tak, že bych tam dal někoho, kdo si to zaslouží. Všechny velké organizace to tak dělají. Tak to prostě je,” rozpovídal se Vémola pro iSport.

Dovedete si představit, že by se zranil Glover Teixeira a UFC by zavolalo do Bellatoru frajerovi, který prohrál o váhu níž: ‚Pojď nám nahradit titulový zápas.‘ Celý svět by se jim vysmál. Vím, že OKTAGON není UFC, ale za mě je to jedna z největších evropských organizací. Po KSW je to druhá největší a měli by mít kredit. Já za nimi stojím. To, co vybudoval OKTAGON v tak malé zemi, je neuvěřitelný,” dodal Terminátor.

Nutno uznat, že na tomhle něco je. K něčemu takovému by v organizaci světového formátu s největší pravděpodobností nedošlo, protože titulové šance dostávají většinou jen ti, kteří se vezou na vítězné vlně. Navíc Kincl v OKTAGONu ani nezápasil, smlouvu měl s polskou organizací KSW a šanci tak dostal na úkor někoho z OKTAGONu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • Česko
  • Kincl si zápas o titul nezaslouží! Zápasil v Polsku a poslední boj o titul prohrál, nelíbí se Vémolovi