top fight logo export web
887f74a5bc6aa1bb83c9b3b4c6ed2655ac45b737

Kincl: Soupeř byl v žebříčku dvacet míst přede mnou, výhra mi otevřela brány do zahraničí

Jeden z nejlepších válečníků ve střední váze českého MMA má za sebou dost možná největší úspěch své kariéry. Podařilo se mu totiž porazit borce, který se v tabulce světového měřítka pohyboval dvacet míst nad ním. Tato výhra mu otevřela brány k vysněnému zahraničnímu angažmá.

„Je to tak. Spokojenost je na místě, ale byly tam zásadní chyby, hned po zápase jsme si to s trenéři vyříkali, trochu jsem se tady mrskal. Je potřeba hodně věcí doladit, ale měl jsem soupeře, který je v žebříčku o dvacet míst přede mnou, výhra je pro mě velký úspěch,“ pravil stránkami sport.cz citovaný český zápasník, jemuž se podařilo vyhrát na body.

Avizovaný zápas se konal pod křídly „nové“ organizace prezentující se pod názvem The Fight Arena. Turnaj v Praze se nesl pod příponou Prague Fight Night. Tato společnost si údajně hodlá brát inspiraci ze zahraničních velikánů, jako je ONE Championship. Cílem je mixovat zápasy MMA se zápasy Muay Thai a cestovat po světě.

„Tuto spolupráci bych dál rozvádět nechtěl,“ reagoval Patrik na otázku, jak hodnotí první galavečer nového velikána na trhu. Velká nespokojenost plynula hlavně ze středečního vážení, které se za velice horkého počasí konalo na přímém slunci. Zápasníci tedy chodili na váhu značně dehydrovaní (celý článek ZDE).

Podstatné je, že se Patrikovi díky výhře otevřely brány k vysněnému zahraničnímu angažmá. Nejde sice o UFC, nýbrž o KSW, které je rovněž zárukou velmi kvalitních soubojů. „Mám domluvenou spolupráci s Poláky, kde se jedná o KSW,“ potvrzoval Kincl pro redakci sport.cz. „Kluci za mnou přijeli do Prahy, říkali, že bude záležet na čtvrtečním zápase, takže dveře se určitě otevřely,“ doplnil po vítězném tažení.

Záznam ze zápasu se Schiavolinem si můžete prohlédnout ZDE

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!