top fight logo export web
patrik kincl nazor conor mcgregor

Kincl: Technicky i zkušenostně jsem nad Pirátem. Klidně bych Vémolu zaskočil i v boxu s Marpem

Sotva Patrik Kincl dorazil do OKTAGONu, už začal kráčet po cestě, kterou si předtím vyšlapával Karlos Vémola.

Královehradecký bijec a bývalý člen hvězdného evropského MMA velikána KSW se nyní pod taktovkou OKTAGONu chopil nečekané příležitosti a dočká se boje o titul střední váhy. Přesně ten titul, o který velmi usiloval český Terminátor, kterého ale do boje nepustí zranění ruky.

Kinclovým soupeřem tedy bude slovenský výtržník Samuel „Pirát“ Krištofič, o jehož odhodlání nelze pochybovat, ale i tak bude v tomto duelu papírovým outsiderem.

„Technicky i zkušenostmi si myslím, že jsem nad Pirátem. Ale rozhodně nemůžu podcenit jeho motivaci. On se připravoval na Karla, chytil svěží vítr a bude se chtít předvést. Jeho vůli po vítězství a ukázat se rozhodně nesmím podcenit,“ hodnotí Patrik, jehož „nezasloužený“ titulový nárok v nové organizaci zkritizoval sám Vémola. Padaly i takové výrazy, jako je krysa či hyena.

„V tomhle je Karel skvělej. Vždycky dokáže překvapit a klesnout ještě níž. Nicméně lidi, co scénu sledují, tak už mu to taky nežerou. To je potřeba si říct, že tohle už je jen jeho zahořklost, zoufalost, závist. Nic extra víc v tom nevidím,“ řekl Kincl v rozhovoru pro refresher.

A když už je v tom přebírání pozic po Karlosovy, Patrik Kincl by si místo něj střihl i duel s Marpem. „Jestli s tím Marpo bude oukej, tak bych do toho klidně šel. Myslím si, že i pro diváky to alespoň bude atraktivnější zápas po boxerské stránce,“ rýpnul si do Vémoly a jeho postoje.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.