Kincl Vemola dostal sach mat Ukazu vsem ze jsem ceskoslovenska jednicka

Kincl: Vémola dostal šachmat! Ukážu všem, že jsem československá jednička

Patrik Kincl patří bezesporu k těm nejlepších českým MMA zápasníkům. A už teď je jasné, že svoji šanci nahradit zraněného Karlose Vémolu v titulovém souboji proti Pirátovi chytl pořádně za pačesy. Hned po podepsání kontraktu se totiž sebevědomě prohlásil za nového krále OKTAGONu.

Zatímco nad kariérou Karlose visí velký otazník, Kincl zažívá jedno z nejlepších období. Terminátor mu doslova naservíroval jednu z jeho největších životních příležitostí. Když Patrik 30. prosince na turnaji OKTAGON 30 porazí Piráta, stane se šampionem.

Ve čtvrtek jsme se potkali s Ondrou Novotným, říkal mi, že existuje možnost, že Karel proti Pirátovi nenastoupí. A když jsem se za pár hodin vrátil ze sauny, měl jsem zmeškaný hovor. Ptal se, jestli jdu do toho,” prozradil Patrik Kincl.

OKTAGON samozřejmě na nic nečekal a ihned do světa vypustil promo, ve kterém Kincl hrdě prohlašuje, že do OKTAGONu přichází nový král. To byla jasná narážka na Vémolu, který se v minulosti nechal slyšet, že jediným králem v OKTAGONu je Terminátor. Jak ale sám Patrik přiznává, takový konec Terminátorovi nepřeje.

Beru to jako takový šachmat. Vyhraju titul a pokud se Karel vrátí, bude se mnou muset zápasit. Už nemá kam jinam jít. Chci předvést v prosinci dobrý zápas, pobavit lidi. Nemám Piráta ještě přečteného, ale rozhodně chci ukázat, že si odvetu s Vémolou zasloužím a že jsem československá jednička. Jestli se někdo dokáže vrátit po takhle složitém zranění, tak je to on. Pokud ne, bohužel, nebudu se k tomu upínat. I když se nemáme zrovna v lásce, rozhodně mu nepřeju takový konec,” dodal Kincl.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin