top fight logo export web
677516b6ef385d7725a640ca60b3ba39aa0bda26

Kladenská Noc Válečníků 15 nabídne jedinečnou pyramidu žen o pás WKN

Osmičlenná eliminace s názvem Girl Power bude stěžejním bodem pátečního programu. Jednou z favoritek je česká zástupkyně Tereza Dvořáková z domácího Hakim gymu Kladno.

Další želízko v ohni je reprezentantka Mudroch teamu Praha Zara Apaková. Uvidíme, jak holky v těžké mezinárodní konkurenci obstojí, ale možnost českého finále je pro diváky velké lákadlo. Na programu je i spousta zajímavých mužských zápasů. O národní titul WKN ve váze do 91kg si to rozdají Cyril Pohl z BT gymu Praha a Daniel Weidenthaler z pražského Lanna gymu.

Další parádní štípanou slibuje souboj Adama Audyho z Hanuman gymu Praha s Tomášem Rybínem nastupujícím za Fight club Duchcov.

Na programu jsou i zápasy v klasickém boxu nebo MMA. Doprovodný program obstará populární dívčí skupina Holki a jako čestný host dorazí jedna z legend K-1 Ernesto Hoost.

Kladenská Noc Válečníků 15

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.