top fight logo export web
677516b6ef385d7725a640ca60b3ba39aa0bda26

Kladenská Noc Válečníků 15 nabídne jedinečnou pyramidu žen o pás WKN

Osmičlenná eliminace s názvem Girl Power bude stěžejním bodem pátečního programu. Jednou z favoritek je česká zástupkyně Tereza Dvořáková z domácího Hakim gymu Kladno.

Další želízko v ohni je reprezentantka Mudroch teamu Praha Zara Apaková. Uvidíme, jak holky v těžké mezinárodní konkurenci obstojí, ale možnost českého finále je pro diváky velké lákadlo. Na programu je i spousta zajímavých mužských zápasů. O národní titul WKN ve váze do 91kg si to rozdají Cyril Pohl z BT gymu Praha a Daniel Weidenthaler z pražského Lanna gymu.

Další parádní štípanou slibuje souboj Adama Audyho z Hanuman gymu Praha s Tomášem Rybínem nastupujícím za Fight club Duchcov.

Na programu jsou i zápasy v klasickém boxu nebo MMA. Doprovodný program obstará populární dívčí skupina Holki a jako čestný host dorazí jedna z legend K-1 Ernesto Hoost.

Kladenská Noc Válečníků 15

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!