top fight logo export web
9116e8933c64f8245780d2dd43bf10f0e1448667

Kočka a myš! Pirát Krištofič vyškolil na Oktagonu 14 Pukače

Souboj o Bratislavu, to byl duel Robert Pukač vs. Samuel Pirát Krištofič a jen těžko by se zde odhadoval favorit. Podle sázkových kanceláří to byl Pirát, komunita však věřila více Pukačovi. První minuty nám však ukázaly, že tohle bude tah na jednu branku.

Pro domácí fanoušky se jednalo o velice prestižní fight, který doprovázely silné emoce. Pirát Krištofič tento rok změnil váhu a šel do welterové, aby mohl sebrat titul Davidu Kozmovi. To se mu ale nepodařilo a přišla další velká výzva v podobě Roberta Pukače. Ten jako vždy zvolil taktiku země, což mu tentokrát nevyšlo a téměř vůbec se na ni nepodíval.

Viděli jsme totiž dominantní výkon, nad kterým nemůže nikdo pochybovat. Pirát porazil Pukače na body a byl ve všem směrech tím lepším. Menší záblesk přišel až v pátém kole, kdy Robert Piráta trefil a zjistil, jak by to alespoň trochu šlo. To bylo však málo a jasný výsledek už nic neovlivnilo. Krištofič může pomýšlet na odvetu s Kozmou, o kterou si také rázně řekl.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.