top fight logo export web
kotlar benda 1

Kotlár: Nabídl jsem Bendovi 200 tisíc za zápas. Ten id**t to nechce přijmout

Na scéně se objevil nový Kotlár. Nejde sice o Jardu, ale má stejně zabijácké úmysly. „Rád bych vypleskal Karlose Bendu.“

Rozvinul se nám takový nešvar. Stále více lidí po nedávném turnaji Clash of the Stars 3 vyzývá k boji Karlose Bendu či Filipa Grznára. Především prvně jmenovaný čelí mnoha výzvám zejména od romských spoluobčanů, kteří mu buďto chtějí srazit hřebínek, anebo pomstít poraženého Jardu Kotlára.

Do jaké skupinky se řadí náš nový subjekt, to nedokážeme říct. Jde ovšem o člověka, který se prezentuje pod přezdívkou Diego Kotlar 830 a na svém živém streamu upozornil, že Karlosovi nabízí 200 tisíc, pokud zápas s ním přijme.

„Platí pořád nabídka, že vyzýváš Bendu za 200 tisíc? A jestli jo, tak proč?“ ptal ses jej jeden ze sledujících.

„Jo, ta nabídka platí,“ odvětil Kotlár. „Nechce to přijmout ten idiot. Nechce to přijmout. Prý chce mít klid. Teď jsem si s ním volal,“ podotkl.

Nabídku přijímám! odvětil pohotový Benda

Ačkoliv Karlos původně říkal, že do svého příštího zápasu žádného Roma nechce, nabízená finanční částka jej zjevně uhranula. Proto i on prostřednictvím stories na svém Instagramu stručně odpověděl. „Nabídku přijímám!“

Má to ale jeden háček… „Nikdo mi nevolal,“ upozornil Benda, který tak vesměs popřel Kotlárova slova ohledně výzvy. „Ale přijímám to!“ trval na svém rozhodnutí.

A pozor, na závěr nečekaná zápletka…

benda

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!