Top-Fight.cz - bojové sporty

„Koukám, že mám naplánovanou odvetu,“ tvrdí nevěřícně Viktor Pešta

OKTAGON 31 má na programu hned dvě bitvy o titul, to je samozřejmě krásná zpráva. Bohužel, první kaňka vylezla již druhý den po velkolepém oznámení.

„Koukám, že mám naplánovanou odvetu? Bylo to překvapení, ale když je to na internetu, tak to musí být asi pravda.“

Autorem této zprávy je aktér titulové bitvy a současný šampion polotěžké váhy Viktor Pešta. UFC veterán se očividně o své první obhajobě dozvěděl až po oficiálním oznámení zápasu.

Jak je to vůbec možné? Důvodů lze najít několik, Viktor se nedávno vyjádřil, že jej odveta s německým Terminátorem příliš neinteresuje a chtěl dát přednost někomu z dalších borců čekajících v pořadí.

OKTAGON má ale u našich západních sousedů velké plány a je tak jasné, že právě Puetz má být klíčem k obrovskému německému trhu. Oznámením zápasu se na Peštu samozřejmě vytvoří tlak, na který většina domácích borců reaguje submisivním podvolením se.

Svěřenec Henriho Hoofta je ale po letech v zahraničí z úplně jiného těsta, a když se mu něco nelíbí, tak se prostě nebojí ozvat. Míček je nyní na OKTAGONské straně kurtu a bude hodně zajímavé sledovat, zda se během turnaje OKTAGON 29 dočkáme vyjádření z úst těch nejpovolanějších.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
viktor pesta ragozin

Viktor Pešta jednal s bojovou organizací RFA! Odejde z OKTAGONu?

Bojová organizace RFA do toho vlítla pěkně zhurta a už teď se může chlubit velkými jmény, které se jí podařilo podepsat. Jsou mezi nimi například Tomáš Deák, Leo Brichta a nově se vyrojily spekulace, že se do organizace chystá i Viktor Pešta. Jak to teda je?

  • Top-Fight.cz
  • Česko
  • „Koukám, že mám naplánovanou odvetu,“ tvrdí nevěřícně Viktor Pešta