kicl vemola oktagon

Krysa vylezla z kanálu! vítá Vémola svého rivala v OKTAGONu

Stará láska nerezaví a stará nenávist očividně také ne. Během turnaje OKTAGON Prime 4 nám vedení organizace odtajnilo složení titulového zápasu ve střední váze.

Prozatimního šampiona Samuela Krištofiče nakonec vyzve Patrik Kincl. Ten nahradí zraněného Karlose Vémolu, kterému start znemožňuje stále zraněná ruka. Záskok se podle slov Ondřeje Novotného upekl během pár hodin a jednání byla velmi rychlá a přímá.

Většina fanoušků je z řešení situace nadšená, ale to se nedá říci o bývalém držiteli opasku. Terminátor sledoval představení nové posily OKTAGONu z první řady a jeho následné vyjádření příliš láskyplné není.

„Vidím, že OKTAGON už za mě našel náhradu do titulového zápasu. Je zajímavé, že když jsem tady byl šampionem já, tak o něm nebylo vidu ani slechu, ale teď, když je cesta k titulu jednodušší, tak vylezly krysy z kanálu. No nevadí, aspoň se stane šampionem někdo, koho už jsem celkem jednoznačně zmlátil a budu mít další důvod se co nejdříve vrátit. Třeba dojde i k té slibované odvetě, která měla proběhnout už v XFN.“

I když Karlos neměl pro Patrika hezký vzkaz, tak z jeho slov je jasné, že favorizuje právě českého borce. Druhý zápas Kincl vs. Vémola by zajímal asi úplně každého a je jasné, že by byl schopný vyprodat O2 arenu.

Reprezentant ASA se v poslední době výkonnostně posunul hodně nahoru a pro Terminátora by se jednalo určitě o nejtěžšího soupeře od doby, kdy zápasí v OKTAGONu. Patrik je navíc schopný nastupovat i ve veltru a tak se zdá, že bude brzy veselo hned ve dvou divizích.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin