top fight logo export web
vera mikulcova kulturista

Jsem sice trochu na jiné bázi, ale hejterům se směju, říká Věra Mikulcová

Věra Mikulcová razí heslo, že kulturistika není jen pro muže, ale i pro ženy. A že si někdo kvůli tomu dělá srandu z jejího vzhledu? Takový člověk je sám k smíchu.

Profesionální kulturistika není jen o tom, že si párkrát zajdete do tělocvičny a řeknete si, že máte odpracováno, jelikož vás bolí celé tělo. Kulturistika si žádá léta dřiny a odříkání. A když k tomu přidáte ještě doping, který je podle Věry Mikulcové na té profesionální úrovni naprosto nezbytný, pak se to podepíše i na vašich genech.

„Určitě to na mě taky vidíte, že jsem trošku už na jiné bázi než ostatní ženy. Když chcete něco dokázat, tak nejenom v kulturistice se musí tyhle zakázané přípravky užívat. Není to nic, co by stejně už lidé nevěděli. Na profesionální úrovni je to součástí běžné přípravy,“ říkala vždy Věrka Mikulcová, která si za svou práci vysloužila jak uznání, tak ale i posměšky. Zejména proto, že jsou její ladné dámské křivky dávno pryč.

Vera mikulcova kulturistika

„Osobně jsem žádné posměšky nezaslechla, protože se mi to lidé bojí říct do očí,“ brání se Věrka. „Občas si přečtu nějaké vtipné komentáře a jen se jim zasměju. Neřeším to, proč taky? A vy ostatní to taky neřešte, když vám někdo něco řekne, jen se na něj podívejte, zasmějte se tomu a jděte dál. Vždyť přece nějaký hejt vás nemůže rozhodit,“ řekla v rozhovoru pro expresfm.

Přitom i takový „hater“ má své mouchy. „Z hejtrů si opravdu nic nedělám, jsem naprosto v pohodě, spíš oni mi jsou k smíchu. Rozklikli jste si někdy profil někoho, kdo hejtuje? Zkuste, a vystačí vám to na hodinu smíchu. Já jsem spokojený člověk, mám se dobře, nic mi nechybí. Myslím si, že když je člověk spokojený sám se sebou, tak je mu jedno, co si o něm druzí myslí. Jak říkám: štěstí, zdraví a láska, to je to nejdůležitější,“ ví, jaké jsou její životní priority.

A mezi ně spadá právě i kulturistika, která už dávno není čistě jen mužskou záležitostí. „Víte, od počátku, kdy se zrodil muž a žena, byl muž považován za toho, kdo musel lovit, starat se o rodinu… A měl více svalů. Žena byla jen ta, co čekala doma, až se lovec vrátí. Někteří lidé právě nechápou, že se doba posunula, že vznikají nové sporty, kde hrají už i ženy. Proto je pořád u mnoha lidí zažité, že kulturistika není pro ženy, že je to nepřirozené, ale proč by to přece nemohly dělat stejně jako muži? Vždyť já znám plno mužů, co vypadají jako baby a hrají hokej,“ sdělila pro expresfm.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!