top fight logo export web
vera mikulcova forma

Kulturistka Věra Mikulcová šla do naha! Vyhrála medaili a pochlubila se vypracovaným tělem

Věra Mikulcová je pýchou české ženské kulturistiky. Nejznámější bodybuilderka u nás se podělila o výsledek mnohaleté dřiny a ukázala fanouškům své vydřené tělo v rouše Evině. Zepředu, a i zezadu.

Hodně odvážné pozdravy poslala z Portugalska, kde se účastnila závodů, ze kterých si odvezla placku!

“Nechali nás hodně potrápit, ale mám radost, protože mám placku. Strašně moc děkuji Janě Paulátové, bez ní bych to nezvládla. Za celou dietu skláním obří poklonu, i za to, co všechno pro mě dělala a dělá. Moc děkuji vám všem za velkou podporu, vážím si toho, kolik vás je,” uvedla s nadšením česká bodybuilderka Věra Mikulcová ke snímkům z Portugalska, kde se účastnila závodů, kam odjela s partnerkou.

vera mikulcova forma zavody

Věra se věnuje kulturistice přes dvacet let. V mládí měla pár kilo navíc, a to ji dohnalo k tomu, aby na sobě začala makat. Do bodybuildingu se Věra časem zamilovala a chytl ji natolik, že mu absolutně propadla.

O dopingu mluví naprosto otevřeně. Je přesvědčená, že je látkami na podporu sportovních výkonů prolezlý celý vrcholový sport. “Bez dopingu by to na nejvyšší úrovni nešlo, neznám nikoho, kdy by to mezi profesionály nevyužíval. Žádný profesionální sport se bez toho neobejde,” má jasno Mikulcová.

vera mikulcova forma 1

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.