top fight logo export web
lela ceterova policie

Lela Ceterová tasí zbraně! Po Vémolově kamarádovi domů přitáhla i muže zákona

No tak vskutku netrvalo dlouho a československá telenovela Hříšná Lela má pokračování. Ceterová sebrala odvahu a vylezla ze svého úkrytu záhadné kamarádky se psy. Vybavena policejním dozorem si to namířila do společného domu. Jenže… ejhle. Zvonek jakoby přestal fungovat…

Zdroj z blízkého okolí páru prozradil, že u domu viděl pracovníky elektro podniků. Ti patrně odpojili kamery i zvonek a Lela tak zůstala uvězněna za brankou domu, který jí ještě nedávno říkal „paní“. „Potřebuji se dostat do domu, mám tam svoje věci a věci našich dětí, rozumíš tomu,“ křičela na Karlose, leč zbytečně. Vémola se údajně zabarikádoval se svými kumpány a rozhodl se Ceterovou úplně ignorovat.

„Paní Ceterovou jsme tu viděli i s policí, děti ale s sebou neměla. Snažila se dostat do domu, ve kterém s Vémolou doposud žila, pak tady něco pořvávala a nakonec to vzdala, bylo smutné tuhle šarádu pozorovat,“ potvrdil redakci týž zdroj, který viděl muže odpojující zvonek.

Karlos se k celé situaci postavil zdánlivě pragmaticky. Přesto, že na jeho živém vstupu bylo vidět silné rozrušení, neb už jen v prvních větách přiznal, že celou anabázi musí opakovat, protože na první pokus zapomněl spustit nahrávání, tvrdil, že lituje facek uštědřených Vítovi Kaiserovi (bývalý nejlepší kamarád Vémoly a patrně současný milenec Lely, pozn. red.:), že měl situaci řešit s chladnější hlavou, přesvědčivě promlouval ke svým fanouškům, že by na ženu, navíc s měsíčních dítětem v náručí, ruku nevztáhl.

Lela naopak neudělala vůbec nic. Hysterické antré, kdy se postavila do role týrané ženy, si nechala až na dobu, kdy před národem dostála pověsti nenasytné kurtizány. Od milence měla totiž dostávat velmi hodnotné dary, za které dost možná zaplatila i svým tělem.

Podle vyjádření její mediální zástupkyně však bude na Karlose podávat trestní oznámení pro napadení. Zvláštní však je, že nemá žádné fyzické známky, které by boji nasvědčovaly. I malý terminátor Rocky je v pořádku. Po takovém boji, který Lela popisuje, je to zázrak.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!