top fight logo export web
david_dvorak_ufc

Líbí se mi zápasy v boxu bez rukavic, tvrdí Dvořák. Nové zkušenosti by se nebránil

David Dvořák je známým šachovým hráčem. Líbí se mu, když při hře a v bojích musí přemýšlet. A právě tuto výzvu pro něho představují Bare Knuckle zápasy.

Organizace BKFC se zejména v Americe těší stále větší přízni a jak se zdá, uhranula i českého zápasníka, který momentálně brázdí vody muší váhy UFC.

David Dvořák stále staví MMA na první místo, ale při sledování duelů už jim tolik času nevěnuje. Naopak upřednostňuje boxerské souboje bez rukavic, u kterých se musí více přemýšlet.

„Myslím si, že jsem teď nakoukal více zápasů v Bare Knuckle než v MMA, protože mi to něčím imponovalo. Kdykoliv se podívám na jakoukoliv jinou organizaci, tak tím neztratím ani třicet vteřin, jelikož mě to nijak neoslovuje, byť je to třeba hodně podobné,“ přiznával David v pořadu Fight Cast.

„Bare Knuckle mi připomíná starou dobu z konce 19. století v Anglii. Je tam spousta lidí, kteří se chytnou a jedou hospodu, protože se tam můžou klinče a podobně. Ale myslím si, že když si člověk najde cestu v chytrosti, tak se tam dá bojovat,“ analyzuje.

david dvorak prohra ufc

„Viděl jsem spoustu zápasů, jsou tam fakt lidé, kteří za zápas ani nedostanou úder. Když chce člověk praštit rukou do obličeje nebo kamkoliv jinam, tak nemůže nesmyslně bouchat, protože se trefí do lokte a zlomí si ruku. Je to daleko těžší. Takže si myslím, že ti zápasníci musí být o něco chytřejší,“ cítí Dvořák, který by se údajně této nové zkušenosti nebránil. Stále však platí, že je bojovníkem v UFC, kde má také své cíle.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.