Lidé mě doposud přehlíží, ale to se už brzy změní, říká Dvořák, jenž se chce dát na hon za titulem

David Dvořák míří vstříc svému osudu, který mu do cesty v rámci druhého zápasu v UFC přihrál třináctku žebříčku muší váhy Jordana Espinosu.

Nejedná se o slabého soupeře, ale český borec věří, že má na to jej porazit. A pokud se tak stane, tak se konečně začne dostávat fanouškům do podvědomí, což je jeden z hlavních cílů, které by rád naplnil.

„Lidé mě doposud přehlíží. Jsem muší váha, ale i tak se budu snažit udělat, co je v mých silách, abych předvedl své nejlepší kvality,“ říkal Dvořák jen pár chvil před svým avizovaným duelem v lasvegaském APEX Centru, kde bude bojovat s Američanem Espinosou.

„Stylisticky je to pro mě dobrý soupeř. A navíc je to třináctka žebříčku, já jsem čtrnáctka,“ podotýkal s tím, že tento zápas má pro něho skvělý smysl i z hlediska bojového progresu kupředu.  

Pokud vyhraje, možná se vyhoupne rovnou až do elitní desítky tabulky. A zde už se nachází pořádná zvířata. „Určitě budu blízko k nejlepší desítce, ale než se dostanu k titulové šanci, tak budu potřebovat vyhrát ještě spoustu duelů,“ uvedl Dvořák, který tak zároveň odhalil i své ambice.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue