top fight logo export web
16f88a96cb4ec38b21b726ec82eb057d4c07d2ee

Live: Prague Harley Days přinese to nejlepší Muay Thai u nás

Pražské výstaviště Holešovice dnes přinese tak trochu netradiční akci. Ve vzduchu budou lítat nemilosrdné lokty a kolena s jasným cílem, kterým je co nejrychleji zničit soupeře a dostat se na dvoutýdenní tréninkový pobyt v Thajsku, přesněji na ostrově Koh Samui. Aby toho nebylo málo, samotný kemp pak vyvolený zakončí zápasem na místním stadionu s domácím protivníkem.

Tradiční Prague Harley Days okoření doprovodná akce, kterou si připravilo vedení tuzemské Muaythai Asociace. Těšit se můžeme na pyramidu ve váhové kategorii do 75 kilogramů. Vítěz pak na konci roku odjede trénovat a bojovat do Thajska. V akci uvidíme to nejlepší u nás, těšit se můžeme na borce Andrease Čehovského, Dominika Tabora, Ondřeje Malinu a Vladimíra Lengála. Dále uvidíme takzvané superfighty, o které se postará Luky „Fuki“ Dvořák a Daniel „Vesničan“ Vítovec (oba Hanuman Gym Praha).

Rozpis a výsledky zápasů

Lukáš Dvořák vs. Serrato Julian Lee
Andy Čehovský vs. Dominik Tábor
Pavel Hvězda vs. Ismet Minaz
Jiří Páv vs. Filip Gorol
Matěj Trčka vs. Luděk Greguš
Sergej Vyhnánek vs. Jan Čihák
Dominik Tábor vs. Ondřej Malina
Vladimír Lengál vs. Andy Čehovský
Martin Petráš vs. Ján Valovčík

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!