top fight logo export web
lohore vemola vaha

Lohoré: Vémola určitě sype. Jak si jinak vysvětlit, že měl v zápase o 20 kilo víc než já?

Karlos Vémola jej označil za chudáka, kterého neměl potíže porazit. Jenže tento chudák (Alex Lohoré) nemusí užívat steroidy, aby měl sebevědomí v pohodě.

Nejen Viktor Pešta, Vašek Mikulášek či Patrik Kincl, do Terminátora se už pouští i Alex Lohoré, kterému vadí, jak si Karlos otevírá pusu.

Karlos Vémola vs. Alex Lohoré

„Mluví o tom, jaký jsem podle něho chudák a jak mě snadno porazil, ale já si aspoň nemusím uměle zvyšovat své výkony!“ zaznělo z Francie.

Momentálně nás bude ve střední váze Oktagonu čekat bitva o mistrovský pás. O něj se utkají úřadující šampion Patrik Kincl a vyzývatel, jímž je právě Lohoré. Dost nahlas se mluví o tom, že by se Karlos mohl střetnout s vítězem.

„Oba borce jsem už jasně dal. Nejprve ukořistím pás v devadesát trojce a potom znova porazím jednoho z těch chudáků v osmdesát čtyřce,“ vyslal Vémola jasný signál o svých plánech.

Tento ostrý proslov se ale velmi rychle dočkal své reakce. „Já jsem možná chudák, ale aspoň nemusím zobat bobule, abych si zvýšil sebevědomí,“ vyčetl českému rivalovi, s nímž ho možná bude čekat i odveta.

„Karlos určitě sype celou dobu. V naší první bitvě měl o dvacet kilo víc než já, to si prostě žádným logickým způsobem nevysvětlíte. To je zároveň ten důvod, proč se pohybuje jen na místech, kde se netestuje,“ dodal Lohoré, který se tak částečně obořil i do Oktagonu.

Lohore vemola

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!