top fight logo export web
73ded8cba26bee7349092ef011d0812878a28a0b

Lucie Pudilová se připravuje na UFC v Praze, v tréninku trhla rekord

Každá má svůj plán, styl přípravy a obě chtějí jediné. Vyhrát 23. února zápas při premiéře UFC v Praze. Nejsledovanější MMA organizace má v seznamu bojovníků zatím jediného českého zástupce, Lucii Pudilovou, které se postaví ve vyprodané O2 areně v kleci Liz Carmoucheová.

Lucie Pudilová se připravuje na UFC v Praze

Klasické tréninky v tělocvičně, posilovna, do toho podmínky, které jsou aktuálně venku. Pudilová využívá i v zimním prostředí haldy ve svém okolí, kde nabírá fyzičku. Strmý kopec, který vyběhnout bolí. Kdo chce uspět, musí se kousnout, trpět. Její trenér Ladislav Erdélyi připsal k přiloženému videu.

„Nastal čas přitvrdit… po tomto cca 60 metrovém sprintu do kopce si Lucka udělala svůj osobní rekord ve „vyškrábání“ na haldu. Od jejího úpatí za 1:58 minuty. Vše jde podle plánu. Úprava stravy, regenerace, trénink.“

Američanka se pochlubila absolutně odlišným tréninkovým videem – teplo a voda v jiném skupenství. Carmoucheová chodí po dně bazénu s činkami. Není divu, že trénuje i ve vodě, před lety působila u americké námořní pěchoty, zde strávila pět let. „Tohle je nejdelší podvodní procházka, kterou jsem dosud zvládla. Nedělejte zítra to, co můžete udělat dnes. Zaměřte se na svůj cíl a dosáhnete svých snů,“ napsala soupeřka Pudilové na svém Facebooku. Jeden cíl se týká právě Prahy a zápasu s českou bojovnicí.

Pudilová má v MMA osm výher a tři porážky. V UFC, nejprestižnější organizaci, má skóre 2:2. Carmoucheová je o deset let starší a má bilanci dvanáct výher a šest porážek. V UFC má za sebou osm zápasů, drží si vyrovnanou bilanci 4:4. Američanka se ve své kariéře v kleci potkala také s bývalou hvězdou MMA, v roce 2013 byla nad její síly Ronda Rouseyová. To svědčí o tom, jak zkušená a nebezpečná soupeřka přiletí do Prahy.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.