top fight logo export web
muradov viza rodina cz

Machmud Muradov vs. Česko! Přišel o víza a nesmí ani do Evropy

Machmud Muradov se již v minulosti několikrát zmínil, že mu Česká republika nechce udělit trvalý pobyt. A jak je vidět, vždy může být ještě hůř. Uzbecký zápasník nyní přišel o víza a nemůže tak ani do Evropy.

Že se jedná už o velký problém, to potvrzuje i zrušený UFC zápas v Paříži, který měl Muradov nyní podstoupit. Jelikož by se do země nedostal, organizace mu vyšla vstříc a předvede se tak alespoň 22. října v Abú Zabí.

Zároveň tak nadobro ztrácí kontakt s dcerkou, kterou přivedl na svět s Monikou Bagárovou. Už dříve také uvedl, že odmítá reprezentovat ČR a nastupoval bez české vlajky.

Makhmud Muradov: Česko mi nedalo trvalý pobyt! Už nepočítejte, že ho budu reprezentovat

Česká republika: Machmud Muradov je pro nás nebezpečný

„Česko miluju. Přišel jsem tam úplně bez ničeho. Kdyby mě Monster Petr Kníže tenkrát nevzal pod svá křídla, zůstal bych na ulici. MMA je můj život a snažil jsem se prorazit pouze v něm. Stát mi však komplikoval celou cestu. Prý jsem pro ně nebezpečný. Jiný důvod neuvedli,“ okomentoval zklamaně.

A co jeho rodina? „S Monikou jsme se sice rozešli, ale pořád tu mám dceru. S tou se teď nemohu vidět. Asi se vždy budeme muset sejít v Dubaji, to je jediná možnost. Takovou situaci bych nepřál opravdu nikomu.“

 

A co na to říká Ondřej Novotný? Nejznámější český promotér, kterému se přezdívá táta českého MMA? „Vůbec nevím, podle čeho se to bere. Každopádně se stává, že přijedete třeba do USA a tam vás otočí bez udání důvodu. Nebude to teď mít jednoduché, protože poslední zápas prohrál a ještě musí řešit tyhle s*ačky okolo.“

Jak je vidět, stát má hlavní slovo a nebere zřetel, že se zde Muradov dokázal opravdu vyšvihnout. Vzpomeňme si na tu dobu, kdy přijel do Prahy a neměl ani na jídlo. Talent, dřina a výsledky se mu nedají odepřít a tak je škoda, že Česko přichází o takovou osobnost.

Nebudu nastupovat s českou vlajkou, když mě Česko jako stát nerespektuje, říká Muradov

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!