Marpo: Je jedno, v jaké váze se utkáme, protože Vémola bude mít druhý den stejně metrák

Budou lvi žrát první? Souboj mezi Marpem a Terminátorem nabírá reálnějších rozměrů. Podle všeho se bitvy dočkáme už v roce 2021!

“Je to před podpisem smlouvy, tak uvidíme… Teď je však korona, takže nevíme, kdy se to uskuteční. Příští rok na 100 %, ale kdy, to zatím nevíme,” prozradil Otakar Petřina aka Marpo v pořadu Mr. Kubelík Show.

A v jaké váhové kategorii se borci utkají? “To je jedno. Můžeme udělat 84, ale Vémola bude mít stejně druhý den metrák,” dodal Marpo. Marpo dále prozradil, že zvolí určitě jinou přípravu než na souboj s rapperem Rytmusem. Zápas s Rytmusem mohl dle jeho slov vypadat lépe.

Uvidíme, čeho všeho se příští rok dočkáme. V boxerské exhibici bychom měli vidět Attilu Végha i Terminátora. Budou oba zápasy v rámci jedné akce? Nechme se překvapit!

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin