top fight logo export web
a52f1d6d8bbb10deb9215b3e42cd22107ec55baf

Marpo: Zápas s Vémolou? Jsem pro! Jeho postoj stojí za ho*no

Pokud jste si mysleli, že boxerský zápas rapera Marpa s MMA bijcem Karlosem Vémolou vůbec nepřipadá v úvahu, tak jste se dost možná pletli. Český hudebník je všemi deseti pro. Ve své výpovědi zpochybňuje Terminátorův postoj.

„Je to úplně jednoduchý. Když se člověk válí po zemi, tak nedostává rány do držky. Takovýmto způsobem může odválet těch zápasů stovky za měsíc. V thaiboxu je to trochu jiný, když jde holeň na holeň, lokty nebo kolena do ksichtu… takových zápasů člověk ani v boxu neodmlátí, protože je potom strašně rozbitej. Já sám jsem třeba čtrnáct dní po duelu nemohl chodit, jelikož jsem měl ty nárty totálně rozkopaný,“ vysvětloval na televizním kanálu ÓČKO Expres hudebník Otakar Petřina alias Marpo.

Důvod, proč Vémola kdysi Marpovi nabídl zápas v boxu a navíc v jeho váhové kategorii, je dle rapera jasný. „Myslím si, že v případě Karlose je to naprosto snadný. Přišel do O2 areny, viděl, že je úplně plná (XFN 15), a došlo mu, že jemu se ji vyprodat ještě nepodařilo. Cítil prachy, protože Karlos jde jenom po penězích. Potom se ale snesla obrovská vlna kritiky, že frajer, co pořád mluví o tom, že ‚já jsem UFC‘, vyzívá mě jako zpěváka. Když to řeknu úplně blbě, tak mám pocit, že cesta do UFC přese mě ale nevede,“ pokračoval.

A výtky se jenom eskalovaly. „UFC tu bylo, ale nikdo ho neoslovil. Což si myslím, že je taky divný, když člověk, co furt mluví o tom, jak bude v UFC, se tam nakonec neukáže. Asi už o něj není zájem,“ deklasoval Marpo dovednosti českého Terminátora ve vysílání Óčka. „Já pro ten zápas furt jsem. Co jsem viděl na instagramu, podle mě jeho postoj stojí za ho*no, takže já bych tu nabídku přijal okamžitě,“ dodával.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.