top fight logo export web
9b2ae04dd04f13f80bdbb39447e1a66752755d0f

Martínek: Udělal jsem hodně chyb. Odteď budu spoléhat víc sám na sebe

Jeho UFC mise byla sice skončena, ovšem to ještě neznamená, že by se za rok nemohla objevit znova. Michal Martínek svému vývoji nyní musí odevzdat všechno, a to opět pod taktovkou Oktagonu, k němuž hlásí svůj návrat.

„Buď jako mimino, které se milionkrát pokusí vstát, dokud nezačne chodit. V tom je právě ten vtip. Když to přestaneš zkoušet, tak se ti nepodaří dojít tam, kam chceš ty,“ vypisoval Martínek na svém facebooku slova odhodlání, která mu mají pomoct na cestě k lepším zítřkům. „Bojovník se nikdy nevzdává toho, co miluje. Občas potřebujete prohrát, abyste se stali silnějšími. Výhra utuží, prohra zocelí, teď už to vím.“ 

Na této trnité pouti člověk narazí na spoustu překážek. S mnohými se možná ani sám dříve nepoznal. Podobně to bylo i v případě Martínka. „Udělal jsem hodně chyb. Hodně jsem se spoléhal na lidi kolem sebe. Teď už vím, že bych měl naslouchat víc sám sobě. Čeká mě spousta změn. Chtěl jsem se zavděčit lidem, ale pochopil jsem, že to nemá smysl, když ten, co poslouchá, nemá stejně uvolněnou mysl.“

Na šampiona těžké váhy Oktagonu tedy čeká návrat na scénu, kde se pokusí navázat na své dříve slibné výkony. Ty nyní budou obohaceny o nové poznatky ze samotného světa UFC.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!