karlos vemola souper ufc

Martínek: Vémola je svým zraněním zdrcený. Celá léta tu byl pro nás, je na čase, abychom tu my byli pro něj

Když Karlos Vémola oznámil, že jej doprovází kariéru ohrožující zranění, mnoho lidí ho nebralo vážně, jiní se mu dokonce smáli. Takovým jedincům měl ale co vzkázat Michal Martínek.

Český těžkotonážník, který aktuálně působí pod taktovkou ACA, se musel veřejně zastat svého kamaráda v zbroji Karlose Vémoly. Ten před několika dny vynesl napovrch krutý ortel, jenž mu sdělili lékaři. Ruka se nehojí, léčba neprobíhá zrovna dobře a bojová kariéra je ve vážném ohrožení.

„Vždy jsi tu byl pro nás a teď je potřeba ho podpořit v rehabilitaci. Celá léta baví davy a vyvolává emoce, pojďme mu dát najevo, že ho chceme zpět, a projevme respekt za jeho přínos našemu sportu,“ burcoval před pár dny Martínek na svých sociálních sítích.

A svá slova nyní rozvinul. „Karlos je psychicky velice silný, ale furt je to člověk z masa a kostí, furt má srdce. Říká si Terminátor, ale pořád je to člověk. Chtěl jsem podpořit kamaráda, který pro mě hodně udělal v minulosti. Karlos mě začal tahat na kempy, vybral si mě jako sparing, jako hlavní sparing v London Shootfighters, nechal mě bydlet u sebe. Tohle jsou věci, který já nezapomenu a budu s ním držet basu. Když cítím, že můj kamarád má problém, když se neví, jestli se ještě vrátí, je ho potřeba podpořit. Přišlo mi to správný,“ prozradil Martínek pro server kaocko.

On sám o Terminátorově zranění slyšel již dříve a netušil z toho nic dobrého. „My jsme se o tom bavili, věděl jsem, že to je velký problém. Když jsem viděl jeho živák, tak z toho byl fakt zdrcený. Normální člověk by si řekl, nic mu není, je v pohodě, ale já jsem viděl, že není šťastný. Věk člověk nezastaví, rekonvalescence bude dlouhá. Když jsem viděl zprávy, jak to společnost vnímá, řekl jsem si, že to tam chce hodit trochu respektu, veřejně ho podpořit,“ objasnil serverem kaocko citovaný Martínek.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin