Matěj Kuzník: Plno zápasníků šlo nezdravě nahoru a nezaslouží si to, Václav Mikulášek je typickým příkladem

Matěj Kuzník, kterému se přezdívá Spartacus, se po necelých dvou letech vrací do klece. Jeho aktuální bilance je 13 vítězství a 5 proher. V minulosti jsme ho mohli zaznamenat pod hlavičkou GCF, kde získal uznávané tituly. Se vznikem nových organizací XFN a Oktagon MMA okusil i ty nejlepší soupeře na československé scéně.

V minulosti změřil síly třeba s Jaroslavem Jartimem, Ronaldem Paradeiserem i s Jaroslavem Poborským (vše vítězně). V oktagonu stál naposledy koncem roku 2018, následně ho však potkalo nepříjemné zranění. Nyní už je plný sil se vrátit do boje a má ty nejvyšší ambice.

V rozhovoru pro RP Records se tentokrát rozpovídal o své kariéře a také o všem, co samotné MMA obnáší. Prozradil, že chce zkusit váhu do 66 kilogramů a získat v ní titul. Možnost už bude mít na následující akci Oktagonu v Ostravě.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin